Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szczepić czy nie szczepić?

~Anna niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 19:29
Witam. Ciekawa jestem Waszej opinii o szczepieniach niemowlaków. Ja mam mieszane odczucia zwłaszcza jak znajome, znajomi opowiadają o tym czy o tamtym. Jestem rozdarta, ale staram się z rezerwą do tego podchodzić i czytam teraz raczej na sprawdzonych portalach typu http://www.osesek.pl/wychowanie-i-rozwoj-dziecka/kalendarz-rozwoju-niemowlecia.html niż na blogach. Nie uważam jednak aby blogi to było coś złego czy żeby były tam jakieś złe informacje. Po prostu czasem emocje autorki/autora są tak silne że zaczynamy się z nimi utożsamiać, a to już może być błędne koło (nie musi oczywiście). Reasumując (bo mam tendencje do rozpisywania się) - co Wy Mamusiowie, Tatusiowie uważacie o szczepieniach? Jestem otwarta na dyskusję (proszę tylko o kulturalne wyrażanie się). Liczę na jakąś wymianę poglądów bo sprawa jest chyba ważna i trzeba o niej dyskutować. Pozdrawiam serdecznie Ania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mm niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 20:17
Temat oklepany, ja córki do tej pory nie zaszczepiłam bo jestem przeciwniczką. Z teorii spiskowych już wyrosłam ale szczepionek nie uznaję. Z drugiej strony ja nie zasczepiłam , ale nie chciałabym żeby obcy dzieciak zaraził moje dziecko bo ktoś nie zasczepił. Mieszane uczucia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ala niezalogowany
21 kwietnia 2015r. o 21:51
jest jakaś mama w bolesławcu która nie szczepi dziecka? nawiąże kontakt, mój synek do tej pory nie szczepiony 12 miesięcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
21 kwietnia 2015r. o 22:07
oczywiście ze szczepić, pewnie zamiast w medycynę i postęp wierzycie w boga który jak wam dziecko poważnie zachoruje nie pomoże !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 kwietnia 2015r. o 22:23
Nie szczepić ! Polecam Wam Drogie Mamy opracowania Ludzi , którzy się na tym znają.
Dr Jaśkowski , wakcynolog , wykładowca uniwersytecki na emeryturze :

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/53277-polska-prawa-a-folwark-wojewody-pomorskiego

Dr Jaśkowski publikuje w wielu dziedzinach , ale szczepienia , to Jego pasja.

Oraz prof Majewska :

http://www.monitor-polski.pl/szczepienny-holokaust-polakow-najnowsze-doniesienia/

I na dokładkę AstroMarycha , stara czarownica :

http://wolnemedia.net/zdrowie/jak-proszczepionkowcy-robia-z-ludzi-idiotow-za-ich-bezkrytycznym-przyzwoleniem/

A Sanepid może Was w dupę pocałować , ze względu na ustawę o ochronie danych osobowych , podobnie jak Pomorski półi.diota pan Stachurski.

Nie szczepić i basta. Śmierć koncernom farmaceutycznym !


Dopisane 21.04.2015r. o godz. 22:23:

CNC napisał(a): oczywiście ze szczepić, pewnie zamiast w medycynę i postęp wierzycie w boga który jak wam dziecko poważnie zachoruje nie pomoże !!


Numeryczny , co Ty masz zamiast głowy ? Końcówkę kopulacyjną ? Czy może nadmuchany pierdo.letami balon ? Trzydzieści lat temu rak był sporadyczny i pomimo tego Twojego postępu , nie udało się znaleźć " nałukowcom " panaceum na mutację genetyczną , która dzisiaj się szerzy jak zaraza. Kto wie , czy to nie szczepienia przyczyniły się do destabilizacji organizmów i tak wysokiej śmiertelności na raka , jak nigdy w historii Ludzkości.

Ogarnij się chłopie i poczytaj nieco , a dopiero wtedy feruj wyroki.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11922
#Poirytowany nieaktywny
21 kwietnia 2015r. o 22:27
Szczepić bez dwóch zdań !! Temat już był wałkowany ale ciemnota nadal mąci !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 kwietnia 2015r. o 22:42
I będziemy wałkować dalej POirytowany Cieciu. Zirytuję Cię jeszcze bardziej. Nazywać Pannę ciemnotą , to jest mniej więcej tak , jak na Słońce mówić Czarna dziura. Pomijamy fakt , że faktycznie we wnętrzu Słońca jest Czarna dziura , tak jak w każdym Kwazarze , każdej Galaktyki , ale liczy się na tą chwilę, to co widzimy , czyli efekt termonuklearny. A oprócz Słońca , osobiście widzę efekty działania szczepionek , POirytowany Cieciu. Gdybyś chciał mnie zaszczycić na udeptanej ziemi , kain problem , jak mawiają starożytni górale :D

A może jakieś merytoryczne argumenty ? Jaśkowski jest mym Autorytetem i mam całą bibliotekę danych. A Ty , czym się POchwalisz POirytowany Cieciu ?

Oczywiście , że Cię obrażam , mam chamską naturę. :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
21 kwietnia 2015r. o 22:51
Pannazdzieckiem napisał(a):
A może jakieś merytoryczne argumenty ? Jaśkowski jest mym Autorytetem i mam całą bibliotekę danych. A Ty , czym

Witaj Panno...W sprawie szczepić czy nie , zdania są podzielone nawet w świecie nauki.
Moim zdanie , nie powinieneś brać na swoje barki jedynie słusznej opinii.
Pytałeś swoich Autorytetów czy nie zaszczepili swoich dzieci ?
Odpowiedź z pewnością zaskoczy Ciebie.

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza