Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szczepić czy nie szczepić?

11922
#Poirytowany nieaktywny
21 kwietnia 2015r. o 22:56
Pannazdzieckiem napisał(a):

Oczywiście , że Cię obrażam , mam chamską naturę. :)

pmwd...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 kwietnia 2015r. o 23:12
Nie pytałem Droga Niewiasto. Nie było sensu . Prawdziwa wiedza przychodzi z czasem. Któż z nas rodziców ma patent na wychowanie potomstwa ? Któż z młodych Rodziców , przepełniony emocjami rodzicielstwa zawraca sobie głowę szczepionkami. Każą , to łup ! Są jednak takie Mamy , co mają wątpliwości . I chwała Wam Drogie Panie :* Czytać , uczyć się . Słuchać sprzedawców i adwersarzy ... i nie szczepić :)

Ta czarownica Astromarycha , o której wspomniałem we wcześniejszym poście , napisała kiedyś coś w tym stylu :

" Wszyscy wszystko sprzedają . Politycy nadzieję , prawnicy sprawiedliwość , lekarze zdrowie , kapłani Boga. Taki świat jest do dupy."

Amen

Dobranoc :)


Dopisane 21.04.2015r. o godz. 23:12:

Poirytowany napisał(a):
pmwd...


Na pieszczoty Cieciu , to trzeba sobie zasłużyć. Za darmo , to można tylko po ryju dostać :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13051
#Virgo nieaktywny
21 kwietnia 2015r. o 23:13
Pannazdzieckiem napisał(a):
" Wszyscy wszystko sprzedają . Politycy nadzieję , prawnicy sprawiedliwość , lekarze zdrowie , kapłani Boga. Taki świat jest do dupy."

Amen

[C]

To prawda. Wszystko jest na sprzedaż na tym swiecie. Cena , to tylko problem. Ale to nie świat do d..., tylko ludzie.








Dobranoc :)
;( ;(

Są ludzie, którzy swym charakterem niszczą to co zbudowali rozumem, więc niech nie ranią tych ,których nie mogą zabić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
21 kwietnia 2015r. o 23:22
Virgo napisał(a):
Pytałeś swoich Autorytetów czy nie zaszczepili swoich dzieci ?
Odpowiedź z pewnością zaskoczy Ciebie.


To znaczy, szczepić się czy nie Twoim zdaniem?

Bo ja nie brałem, żadnych szczepień od czasów wojska, gdzie nie miałem wyboru. To dobrze, czy źle?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
21 kwietnia 2015r. o 23:57
Pannazdzieckiem napisał(a): ... osobiście widzę efekty działania szczepionek...

Jaśkowski jest mym Autorytetem i mam całą bibliotekę danych.
... mam chamską naturę. :)



Dziwne, bo ja ich osobiście nie widzę :>!
Szczepiłam obu moich synów i... ostatnie szczepienie obyło się bez mojej obecności: Młody poszedł i sam się zaszczepił - pełnoletni już chłopczyna!
Nic nie było i nie będzie!
Zastosowałam się do wszechogarniającego prawa szczepionek i jest dobrze!

Jaśkowski mnie nie interesuje, a biblioteka danych... jest jego biblioteką!
Dzieci swoje zaszczepił z całą pewnością, a teraz się wymądrza!

Też mam chamską naturę:
[img=1429653380_92hibhp.jpg]

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 kwietnia 2015r. o 6:20
Moje dzieci też były szczepione we wczesnym dzieciństwie , podobnie jak i ja , później już nie . I najprawdopodobniej ze względu na starą dobrą " robotę " , oraz opiekę Stwórcy, nie widać efektów ubocznych. No chyba , że Adhd i chamstwo Panny potraktujemy jako ten efekt :D , Droga Giwero :)
Mam zaszczyt znać w realu , trzy pary . Rodzice jak najbardziej normalni , mądrzy , zaradni , i trzy przypadki zespołu Downa. inne dzieci z tych samych rodziców , też zwyczajne. Bigpharma szczepionkami strzela , a Pan Bóg kule nosi . Zaś jeśli już mówimy o Autorytetach , to dla mnie nobliści takimi nie są . Dla przykładu , laureaci pokojowej nagrody Dwujajeczny i Agent Bolek :D

Nie musisz być miła , Giwero :* Lubię Cię Taką , jaką jesteś , gdybyś była inna , to być może przestał bym Cię lubić :)

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
22 kwietnia 2015r. o 8:46
Pannazdzieckiem napisał(a):
Nie szczepić i basta. Śmierć koncernom farmaceutycznym
Trzydzieści lat temu rak był sporadyczny i pomimo tego Twojego postępu , nie udało się znaleźć " nałukowcom " panaceum na mutację genetyczną , która dzisiaj się szerzy jak zaraza. Kto wie , czy to nie szczepienia przyczyniły się do destabilizacji organizmów i tak wysokiej śmiertelności na raka , jak nigdy w historii Ludzkości.

30lat temu chociaż to wcale nie tak dawno, było całkiem inne życie. Nie było wszędzie tyle 'chemii'. Kiedyś ludzie na wsi mieli większość produktów swoich i ci z miast też mogli zaopatrywać się w domowe produkty. Mieli swoje pola, które nawozili tylko naturalnymi nawozami 'wyprodukowanymi' przez swoje krówki, kurki i koniki. A jak jest teraz? Ludzie na wsi często nie wiele różnią się od tych w miastach. Zrobiliśmy się prostu wygodni, po co się narobić jak można wszystko kupić gotowe. Ile rodzin kiedyś miało auto a ile teraz jest samochodów? Spaliny też zdrowe nie są. Taki mamy właśnie postęp, że zamiast być lepiej jest coraz gorzej. Firmy farmaceutyczne wcale nie muszą nas truć swoimi szczepionkami, sami wykończymy się naszym ''postępem'' i ''wygodnictwem''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
120
#adi nieaktywny
22 kwietnia 2015r. o 9:08
Dwójka moich dzieci również nie miała żadnych widocznych złych skutków szczepienia. Niestety trzecie załapało się na odczyn poszczepienny, cofnęło mocno w rozwoju i dzisiaj wiem co to autyzm. Czy to przez szczepienie? Tak twierdzą specjaliści od autyzmu, zaś lokalny pediatra i neurolog mówi "ja w to nie wierzę"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.