Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat

Przyciemnianie szyb...

~ niezalogowany
1 maja 2015r. o 19:26
~ napisał(a): MASZ CHLOPAKOW MA KOSCIUSZKI OKLEJAJA AUTA I PRZYCIEMNIAJ SZYBY

Mi okleili dobrze (ci obok myjni na terenie dawnego BZMO) Tylko że przy wycinaniu folii (już na szybie) nożykiem porysowali mi lakier wokół szyb. Nie było aż tak widać lecz jednak. Jak bym oklejał raz jeszcze to pojechałbym do nich lecz wymagałbym większej dokładności. Ja oklejałem peugeota 207 bez drzwi z tyłu to za dwie boczne i tylną szybę, skasowali mnie 300 zł. Chcieli więcej lecz się wytargowałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 maja 2015r. o 22:06
CCCczyli cena czyni cuda tanio to masz drogo a dokladnie trzeba zaplacic proste
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dd niezalogowany
1 maja 2015r. o 23:08
Na kościuszki nie polecam, narobili mi pełno pęcherzy, tłumaczyli się że tylna szyba jest zaokrąglona i ciężko ją okleić. Plus za to, że sami zeszli z ceny z 350 na 300. W Lubinie jest firma, która robi to profesjonalnie, ma wielu zadowolonych klientów. Żałuję, że nie pojechaliśmy tam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Robdpf niezalogowany
23 kwietnia 2024r. o 16:00
In today's rapid world, staying informed about the latest updates both locally and globally is more vital than ever. With a plethora of news outlets competing for attention, it's important to find a dependable source that provides not just news, but insights, and stories that matter to you. This is where USAtoday.com , a leading online news agency in the USA, stands out. Our commitment to delivering the most current news about the USA and the world makes us a primary resource for readers who seek to stay ahead of the curve.

Subscribe for Exclusive Content: By subscribing to USAtoday.com, you gain access to exclusive content, newsletters, and updates that keep you ahead of the news cycle.

USAtoday.com is not just a news website; it's a dynamic platform that empowers its readers through timely, accurate, and comprehensive reporting. As we navigate through an ever-changing landscape, our mission remains unwavering: to keep you informed, engaged, and connected. Subscribe to us today and become part of a community that values quality journalism and informed citizenship.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMAMrowka zaprasza