Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Lider "Szlachetnej Paczki"-poszukiwany!
11445
PanM
6 maja 2015r. o 10:34
~aa napisał(a): :) To jedna z wielu akcji pomocy najuboższym :) Nie załatwi problemu i nie staną się nagle majętni ale radość z paczki będzie :) taka sama jak nasza kiedy coś dostajemy :) może nawet większa...

:) osoby nie mogące pracować : dzieci, staruszkowie, i wiele innych osób,
które nie mogą sprostać wymaganiom pracodawców ;)


Reguły gry / prawo pracy / ustanawiają urzędnicy.To oni wymyślili umowy śmieciowe.
To oni ustanowili kwotę wolną mniejszą niż
300 zł miesięcznie .
Polacy nie potrzebują jałmużny .Polacy potrzebują aby państwo mniej im zabierało.Dzieci mają rodziców , staruszkowie emerytury lub renty , a ci co nie mogą sprostać wymaganiom muszą się bardziej postarać bo inni mogą i chcą.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
6 maja 2015r. o 11:56
PanM napisał(a):
~aa napisał(a): :) To jedna z wielu akcji pomocy najuboższym :) Nie załatwi problemu i nie staną się nagle majętni ale radość z paczki będzie :) taka sama jak nasza kiedy coś dostajemy :) może nawet większa...

:) osoby nie mogące pracować : dzieci, staruszkowie, i wiele innych osób,
które nie mogą sprostać wymaganiom pracodawców ;)


Reguły gry / prawo pracy / ustanawiają urzędnicy.To oni wymyślili umowy śmieciowe.
To oni ustanowili kwotę wolną mniejszą niż
300 zł miesięcznie .
Polacy nie potrzebują jałmużny .Polacy potrzebują aby państwo mniej im zabierało.Dzieci mają rodziców , staruszkowie emerytury lub renty , a ci co nie mogą sprostać wymaganiom muszą się bardziej postarać bo inni mogą i chcą.


i tu się mylisz . Gdyby jak twierdzisz urzędnicy ustanawiali reguły gry/prawo pracy / to byś chodził do pracy w podskokach :P ale to nie oni ,a kto sam sobie odpowiedz .....tacy jak twój koleś Pali......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niedorozwój niezalogowany
6 maja 2015r. o 12:15
Ogarnij się gamoniu .W podskokach do pracy od urzędnika ? Masz coś z głową ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
6 maja 2015r. o 12:39
~Bolczyk niedorozwój napisał(a): Ogarnij się gamoniu .W podskokach do pracy od urzędnika ? Masz coś z głową ?


naucz się czytać ze zrozumieniem i emotki też bież pod uwagę ...no chyba że naprawdę jesteś niedorozwój ;( ale to nie moja wina
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
6 maja 2015r. o 15:48
:) "staruszkowie" miałam na myśli osoby, które niekoniecznie mają już wiek emerytalny :) a jeżeli masz na myśli emeryturę wypracowaną na najniższej krajowej to fakt, po opłaceniu rachunków, można poszaleć ;)
Dzieci nie zawsze mają rodziców a rodzice nie zawsze dobrze opiekują się dziećmi, są też rodziny patologiczne.
Są także rodziny wielodzietne gdzie jeden z małżonków wychowuje potomstwo a drugi pracuje i niekoniecznie z pensji utrzyma rodzinę.

:) Nie wszystko jest białe lub czarne :) społeczeństwo jest zróżnicowane.
Są ludzie, którzy sobie nie radzą i otrzymana pomoc motywuje ich do
polepszenia swojej sytuacji a są również tacy co systematycznie wykorzystują
sytuację i uważają, że należy im się wszystko :)

:) Nie można wszystkich zgarnąć w jedna szufladkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
6 maja 2015r. o 20:22
Miał to być mój felietonik w tym temacie , jednak nie znalazł poparcia w redakcji .Nie zmienia to jednak faktów.

Ja myślę tak jak poniżej w linku

http://przyjaznepanstwo.blog.onet.pl/2015/04/22/jeden-procent-dla-spokoju-sumienia/?fb_action_ids=10202931726174705&fb_action_types=og.shares

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
6 maja 2015r. o 20:25
PanM napisał(a): Miał to być mój felietonik w tym temacie , jednak nie znalazł poparcia w redakcji .Nie zmienia to jednak faktów.

Ja myślę tak jak poniżej w linku

http://przyjaznepanstwo.blog.onet.pl/2015/04/22/jeden-procent-dla-spokoju-sumienia/?fb_action_ids=10202931726174705&fb_action_types=og.shares


a ile zarobisz jak wejdę na tego linka? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
6 maja 2015r. o 23:05
~Bolczyk napisał(a):
PanM napisał(a): Miał to być mój felietonik w tym temacie , jednak nie znalazł poparcia w redakcji .Nie zmienia to jednak faktów.

Ja myślę tak jak poniżej w linku

http://przyjaznepanstwo.blog.onet.pl/2015/04/22/jeden-procent-dla-spokoju-sumienia/?fb_action_ids=10202931726174705&fb_action_types=og.shares


a ile zarobisz jak wejdę na tego linka? ;)


Każda złotówka zarobiona poza budżetówką przez mieszkańca Bolesławca wzmocni Bolesławian.
Siła Bolesławian to nie to samo co siła Bolesławca.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.