Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co ciekawego można robić nad morzem?

13195
loza
11 maja 2015r. o 10:32
Wybieram się niedługo (przed końcem maja) nad morze. Raczej kąpać się nie będę, bo woda pewnie będzie jeszcze zimna, ale zastanawiam się, co ciekawego można tam będzie robić. Może ktoś z was zna tamten region (głównie Trójmiasto) i mógłby mi coś podpowiedzieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
11 maja 2015r. o 11:01
loza napisał(a): Wybieram się niedługo (przed końcem maja) nad morze. Raczej kąpać się nie będę, bo woda pewnie będzie jeszcze zimna, ale zastanawiam się, co ciekawego można tam będzie robić. Może ktoś z was zna tamten region (głównie Trójmiasto) i mógłby mi coś podpowiedzieć?


Trójmiasto i Ty się zastanawiasz, co możesz tam robić ?? ?? Gdybyś jechał do np. Sianożętów, to pytanie jak najbardziej na miejscu, ale Trójmiasto....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2015r. o 11:06
Idź na ryby :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2015r. o 13:08
Zmień termin wyjazdu na lipiec i nie będziesz miał problemu 😉
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2015r. o 13:09
Zatrudnij sie w smażalni ryb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DOKTOR ptaku niezalogowany
11 maja 2015r. o 13:24
NAD MORZEM MOŻNA cycki badać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
11 maja 2015r. o 13:48
Zwiedzać, zwiedzać i jeszcze raz zwiedzać. Dla mnie tylko takie spędzanie czasu na wyjazdach ma sens. Z Trójmiasta to bym pewnie wróciła z tonami pamiątek, zdjęć i cudownych wspomnień. Podejrzewam, że tak z 2 miesiące potrzebowałabym, aby wejść w każdą dziurę. Swoją drogą, nie rozumiem ludzi, którzy nie wiedzą, co można robić podczas wyjazdu. Może dlatego, że mało co widziałam w swoim życiu i już pewnie za dużo nie zobaczę, bo mam problem z wyjazdami gdziekolwiek. Nie wiem, czy śmiać się z zadanego pytania, współczuć czy zazdrościć tak dalekiej wycieczki. Chyba jednak to ostatnie. Nawet nie wiesz, jakie masz szczęście!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 maja 2015r. o 16:10
Co można robić napić się i laski bzykać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.