Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ludzie DKFu pisza list do prezydenta w sprawie BOK-MCC
~Teresa Kicińska, czyli TeKa niezalogowany
14 maja 2015r. o 19:17
Posłuchajcie młodzi.Może przy tej okazji czegoś się nauczycie.
Nie jestem koleżanką pani Iwony Bojko. Broniąc jej,bronię elementarnych zasad uczciwości i przyzwoitości.Śledzę jej pracę od 2006 roku.Wspierałam młodych, choćby przy filmie ,,Obiektyw", gdy w urzędzie prosiłam o zgodę na filmowanie na dachu wieżowca.Zasiadałam dwukrotnie w jury Przeglądu Kina Niezależnego(raz z Bodo Koksem),chodzę do DKF-u co tydzień od 8 lat!Wystarczy?Za mną stoi siła faktów, a co, albo kto, za Wami?
Kiedyś może i Wy będziecie potrzebować wsparcia.Kto Was obroni? Jazgoczący, nieskładnie i niepoprawnie wypowiadający się forumowicze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogusława Kicińska niezalogowany
14 maja 2015r. o 19:25
Cała inicjatywa w sprawie Pani Iwony Bojko ma charakter Obywatelski i bardzo dobrze. Chyba najwyższy czas by Obywatele przestali być potrzebni tylko w dniu wyborów. Demokracja ma to do siebie, że to Władza ma być na usługach Obywateli. Natomiast obecne Władze nie chcą nawet wysłuchać tych co mają coś do powiedzenia, bo są uczestnikami a śmiem nawet twierdzić że i współtwórcami tego co się na DKF-ie dzieje. DKF to nie tylko obejrzenie dobrego filmu to również przyjazna atmosfera, którą od lat stwarza Pani Bojko. Nie robią tego Ci którzy pokazują się tylko wtedy kiedy można odbierać nagrody i być pogłaskanymi po "główce". Ceńmy tych którzy wykonują codzienną pracę i brońmy ich jeśli jest taka potrzeba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ludmiła niezalogowany
14 maja 2015r. o 19:47
Szacun dla Pani Bojko za prowadzenie i rozwijanie bolesławieckiego DCF-u. Inicjatywa na miarę miasta wojewódzkiego. Korzystam przyjeżdżając do Bolesławca z Wrocławia.
Jedyne takie miejsce w Bolesławcu gdzie można zobaczyć kawałek dobrej sztuki filmowej, prezentacje oryginalnych, energetycznych i niepokornych twórców. W ogóle jedyne miejsce w Bolesławcu , gdzie można zobaczyć coś wartościowego i podyskutować na ten temat.Więc zamiast politykować i wylewać pomyje, może warto docenić fakt , że znalazł się ktoś kto miał dobry pomysł i go zrealizował z powodzeniem i korzyścią dla mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Patrycja niezalogowany
14 maja 2015r. o 19:49
~Ludmiła napisał(a): Szacun dla Pani Bojko za prowadzenie i rozwijanie bolesławieckiego DCF-u. Inicjatywa na miarę miasta wojewódzkiego. Korzystam przyjeżdżając do Bolesławca z Wrocławia.
Jedyne takie miejsce w Bolesławcu gdzie można zobaczyć kawałek dobrej sztuki filmowej, prezentacje oryginalnych, energetycznych i niepokornych twórców. W ogóle jedyne miejsce w Bolesławcu , gdzie można zobaczyć coś wartościowego i podyskutować na ten temat. Więc zamiast politykować i wylewać pomyje, może warto docenić fakt , że znalazł się ktoś kto miał dobry pomysł i go zrealizował z powodzeniem i korzyścią dla mieszkańców.


Wolne żarty, dla obecnej władzy, każdy kto myśli inaczej jest uważany za wroga. Są też i tacy co podlizują się władzy bo mają z tego wymierne korzyści. Nasz lokalny satrapa uznaje wyłącznie biernych, miernych ale wiernych. Wszystkich samodzielnych i mających czelność myśleć inaczej, albo niszczy, albo przynajmniej zwalnia. Nazwiska można by wymieniać długo...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
14 maja 2015r. o 21:52
Prawie sami nauczyciele ja ....... tyle już dobrego dla tego miasta zrobili :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
15 maja 2015r. o 7:23
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a może też nauczyciel niezalogowany
15 maja 2015r. o 16:08
~ja napisał(a): Prawie sami nauczyciele ja ....... tyle już dobrego dla tego miasta zrobili :P


A dla Ciebie nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
15 maja 2015r. o 17:41
~Teresa Kicińska napisał(a): Forumowicze, kim Wy jesteście? Już od g.8 ślecie posty, wykorzystując to miejsce do ulania swojej żółci, sfrustrowani, trzórzliwie kryjący się za swoimi nickami.Kto uczciwie pracujący ma na to czas i siły?Może nudzicie się za biurkami i przy kawie jazgoczecie, zabierając czas i miejsce na merytoryczną dyskusję.Nie mając nic sensownego do powiedzenia,popatrzcie na zieleń za oknem, wykrzyczcie się pod wiaduktem.Zamilknijcie, jeśli nie macie odwagi cywilnej działać z odkrytą przyłbicą, chociażby tak jak ja.

Czego chcesz kobieto od forumowiczów. Forum jest po to, aby każdy mógł się wypowiedzieć, nawet nieporadnie i o godzinie 8, 10, czy w środku nocy. Tu jest miejsce dla wszystkich, ale nie wszyscy muszą odsłaniać przyłbicę, bo nie każdy ma zakuty łeb.Jeżeli nie chcesz, aby czyjeś "jazgotanie" było widoczne, poproś o zablokowanie komentarzy i wtedy będzie widoczny tylko list jednej osoby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.