Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolizja z udziałem radiowozu
~ola niezalogowany
17 maja 2015r. o 16:48
Tak mieli wlaczoną sygnalizacje swietlną i dzwiekowa slyszalam ich idac przez park niestety nie widzialam samej kolizji.i troche znam sie na przepisach i prawie ale jak ktos napisal ze mam wracac do piaskownicy to niech sam sie uciszy bo poziomem inteligencji nie grzeszy. ....wracam do zabawek hshaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
17 maja 2015r. o 18:30
Samochód specjalny ma prawo wykroczyć na sygnałach dźwiękowych i świetlnych, ale ma obowiązek zachowania szczególnej ostrożności podczas manewrów i ponosi odpowiedzialność za kolizję lub wypadek w trakcie akcji, niestety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
17 maja 2015r. o 21:07
Zapytam sie czy policjat dostal mandat. Bo nawet jesli porusza sie pojazdem uprzywilejowanym to nie znaczy ze na wlaczonych swiatalach czy syrenach moze taranowac. Bo jesli tak to sobie tlumacza to bardzo zle, powinnismy nie wychodzic z domu bo nas potraca na syrenach i nikt im nic nie zrobi. Widac ze samochod policyjny zostal przestawiony podejrzewam, ze do zdjec dla sedziego zeby wine zwalic na Honde. oczywiscie mogl przyhamowac ale mozliwe ze byl w sytuaji bez wyjscia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sąsiad obserwatora niezalogowany
17 maja 2015r. o 21:19
~obserwator napisał(a): ... Widac ze samochod policyjny zostal przestawiony podejrzewam, ze do zdjec dla sedziego ...
A podejrzewasz też, że stara ci się puka na boku :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 maja 2015r. o 7:21
Czy to jest portal Policyjny co wystawię post,to poczasie zostaje wykasowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dhfcvb niezalogowany
18 maja 2015r. o 7:33
Ostatnio miałem sytuację,że jechałem przepisowo a wyskoczył mi policjant i twierdzi ,że jechałem o 25km więcej.Do tego policjant stał i nie robił żadnego pomiaru ,bo wszyscu jechali przepisowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 maja 2015r. o 16:13
~obywatel napisał(a): mi też ostatnio wystawili mandat za rzekomo przekroczoną prędkość :( a jechałem zgodnie z przepisami po prostu pokazano mi pomiar innego pojazdu :( to nie policja to zwykli oszuści !! !! !! pewnie że dobrze im tak !! !! :) :) :) :)

W pełni się zgadzam, doświadczyłem kłamliwych zeznań z ich strony i każdy dzień należy do złorzeczeń bezdusznym ludziom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jasnowidz niezalogowany
18 maja 2015r. o 23:41
~ napisał(a): ... każdy dzień należy do złorzeczeń bezdusznym ludziom.
Pamiętaj, że te wszystkie złorzeczenia kiedyś wrócą ze zdwojoną siłą . Żebyś nie płakał/a :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego