Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Obsługa Termy Bolesławiec

~~ niezalogowany
28 marca 2017r. o 20:27
A pierdzielicie kalumnie i tak jest lepiej niż było za czasów tamtego spleśniałego od chloru basenu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Basia niezalogowany
28 marca 2017r. o 23:04
Widziałam kiedyś tego szpakowatego ratownika w akcji jak ratował człowieka, pełen profesjonalizm z tego co wiem to ten człowiek żyje dzięki niemu do dziś - pełen szacun pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~obiektywny niezalogowany
29 marca 2017r. o 11:36
Na forum może wypowiedzieć się każdy i o każdym... w większości są to informacje nie do końca prawdziwe. Można napisać wszystko. Osoby, które uczestniczą w tej "dyskusji"(szczególnie niektóre osoby,które nic mądrego nie mają do powiedzenia) powinny się dwa razy zastanowić nad tym co piszą. Ja jestem stałą klientką Term i jeszcze nigdy nie spotkałam się z brakiem profesjonalizmu u pracowników. Wręcz przeciwnie. Nie raz byłam świadkiem arogancji...ale nie Pani na kasie tylko KLIENTA. Jestem pełna podziwu dla Pań pracujących na kasie, potrafią zachować się w pełni profesjonalnie. Nie jednej osobie nerwy by puściły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:-) niezalogowany
29 marca 2017r. o 18:35
Dlaczego kasowane są posty prawdziwe??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pływak niezalogowany
29 marca 2017r. o 18:56
W recepcji ta czarna z ładnymi ustami jest fajna,ciekawe czy wolna...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiola niezalogowany
29 marca 2017r. o 20:21
Z tego co słyszałam to jedna specjalistka się rozwodzi i będzie wolna więc możesz startować...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pływak niezalogowany
29 marca 2017r. o 21:14
No to chyba częściej będę tam zaglądał,dzięki za info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alutka niezalogowany
29 marca 2017r. o 22:39
~~Pc napisał(a): Na tych termach byłem 2 razy i dwukrotnie trafiłem na stado dzieciaków ze szkół, zajmujące cały basen. Basen powinien być rezerwowany dla szkół w danych godzinach i nie powinno się sprzedawać biletów innym osobom. Jedyne co można robić w takiej sytuacji to siedzieć na d..ie z boku lub opuścić basen. Nigdy więcej. Żenada.


POPIERAM, miałam to samo. Oba jakuzzi zajete przez dzieciaki. I to w godzinach "po pracy". Szkoły i przedszkola winny być rezerwowane. A KASA zwracać bilety albo INFORMOWAĆ że ogladać dzieciaki można z balkonu.... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.