Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wybory prezydenckie - II tura

~ niezalogowany
21 maja 2015r. o 17:47
Jak juz tak wszyscy piszecie że na Dudę to proszę powiedzcie mi co duda do tej pory zrobił ?? Jakie ma osiągnięcia?? Czym może się pochwalić?? Czego dokonał??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
21 maja 2015r. o 18:10
~ napisał(a): Jak juz tak wszyscy piszecie że na Dudę to proszę powiedzcie mi co duda do tej pory zrobił ?? Jakie ma osiągnięcia?? Czym może się pochwalić?? Czego dokonał??


Zadajesz pytania jak błazen.
A co on miał zrobić? On jeszcze nie był prezydentem.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 maja 2015r. o 18:16
~koral napisał(a):
~ napisał(a): Jak juz tak wszyscy piszecie że na Dudę to proszę powiedzcie mi co duda do tej pory zrobił ?? Jakie ma osiągnięcia?? Czym może się pochwalić?? Czego dokonał??


Zadajesz pytania jak błazen.
A co on miał zrobić? On jeszcze nie był prezydentem.



Gdyby Duda potrafił być prawdziwym Dudą to miałby jakieś szanse a tak marionetka Kaczora zostanie zmiażdżona przez wytrawnego i 100 razy naturalniejszego Komorka. Niestety ale automatyczna katarynka ludziom, którzy mają oczy i uszy dawno się już znudziła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
21 maja 2015r. o 18:25
Duda wygra z kłamcą Komorem i całą PO. :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 maja 2015r. o 18:40
Duda już przegrał. Kiedy jego żona powiedziała że nie boi się prezesa jego wyraźnie wystraszona mina mówiła wszystko ! To polityczna kukła :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
21 maja 2015r. o 18:44
tylko Komorowski, Duda to plastikowa laleczka ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~214 niezalogowany
21 maja 2015r. o 19:09
Za Dude dziekuje, wzial urlop na UJ zeby zarabiac sobie kase na prywatnej uczelni, zapomnial tylko ze nie moze tego robic bez zgody rektora.

Co z niego za prawnik, jesli nie wie jakie sa przepisy. Gdybym ja taki numer wycial pracodawcy to wylecialbym z hukiem z dyscyplinarka a ten chce byc prezydentem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
21 maja 2015r. o 19:12
~~214 napisał(a): Za Dude dziekuje, wzial urlop na UJ zeby zarabiac sobie kase na prywatnej uczelni, zapomnial tylko ze nie moze tego robic bez zgody rektora.

Co z niego za prawnik, jesli nie wie jakie sa przepisy. Gdybym ja taki numer wycial pracodawcy to wylecialbym z hukiem z dyscyplinarka a ten chce byc prezydentem.


A musi mieć zgodę rektora? Sprawdziłeś to? Pewnie nie, odpowiem za ciebie, nie w każdym przypadku musi mieć zgodę....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza