Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wybory prezydenckie - II tura

~ niezalogowany
21 maja 2015r. o 13:44
PiS ze swoim Dudą czy Kaczyńskim i tak dostanie w d.....ę. Jak w każdych wyborach w Bolesławcu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Precz z komuną i ciemnotą niezalogowany
21 maja 2015r. o 14:17
Prawdopodownie tak - ciemnota komunistyczna ciągle stanowi tu większość głosujących, Paligłup dostał tu najwięcej głosów. Na szczęście w Polsce tej tępoty jest mniej.

http://niewygodne.info.pl/artykul5/02272-Bienkowska--Rzad-mial-w-dupie-gornictwo-przez-7-lat.htm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~agent xl niezalogowany
21 maja 2015r. o 15:12
~mądry napisał(a): idz i pocaluj swojego prezesa w dude ;p




Wszyscy którzy głosują na Komorowskiego to są mniej więcej ludzie pokroju tego osobnika co napisał to zdanie powyżej. Zero jakichkolwiek argumentów dlaczego akurat Komorowski. Wszyscy zapytani prze mnie dlaczego Komorowski mówili :

"bo tak i tak nie będzie lepiej"
" oni wszyscy tacy sami"
"nie zastanawiam się żyje swoim życiem"
"wybieram mniejsze zło"
" lepiej on no bo jak te pisowce dojdą do władzy to będzie wojna z Putinem"
" Nie interesuję sie polityką po prostu zagłosuje na tego co jest"


Ogólnie sterta bzdetów zero racjonalnego argumentu, dlaczego czy może co ten rząd zrobił dobrego dla Polski , większość nie potrafi odpowiedzieć. Całkowicie wyprana mózgownica TV TVN . Widza co się dzieje i nie potrafią i nie chcą jako Polacy tego zmienić. Widza że jest źle ale patrzą biernie. Widocznie nie jest im źle lub są mentalnie tacy sami jak Komorowski. A potem słyszę : Kórrr..... kto dożyje do tego 67 ? :| Narzekają na wiele różnych spraw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 maja 2015r. o 15:30
no i jak widac wlasnie przedstawiles swoje argumnety dlaczego PIS.
ale chyba jestes slepy i gluchy jak nie widzisz i nie slyszysz zmian ktore nastapuja od kilku czy kilkunastu lat w polsce. no coz tak sie zachowuja wytresowani przez prezesa ;p albo zyciowi nieudacznicy...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 maja 2015r. o 15:37
A ludzie niewytresowani przez prezesa, ludzie nauki.... :)

http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=forum&forum=16&act=showtopic&topic=96930&strona=last

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 maja 2015r. o 15:38
http://wpolityce.pl/polityka/245297-naukowcy-w-liscie-do-andrzeja-dudy-jest-pan-symbolem-spolecznego-wyczekiwania-na-zmiany-i-naprawe-rzeczypospolitej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 maja 2015r. o 16:08
~ napisał(a): W Anglii "zmywak" na Kukiza i Dudę oddał ~68% głosów - więc czyj jest to elektorat.
Ta ciężko pracująca kobieta mogła głosować nawet na Korwina ale nie na Komorowskiego.

To oczywiste, skoro ktoś za godnym życiem musi wyjeżdzać z własnego kraju, to nie będzie głosował na jego władzę.


Dopisane 21.05.2015r. o godz. 16:08:

~ napisał(a): Niektóre zaradne - wg twojego rozumowania - panie dostają w Dubaju dobre pieniądze za umożliwienie innym postawienia klocka. Chciałbyś mieć taką zaradną córkę - dostałaby dobre pieniądze za pracę poniżej kwalifikacji?


A co ciebie obchodzi, w jaki sposób ludzie zarabiają pieniądze? To, że ktoś tak sobie wychował córkę, jest conajwyżej jego i tylko jego problemem. Jeśli tym kobietom podobała się ta robota i miały z tego dobrą kasę, to nic nikomu do tego.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5258
#dami2808 nieaktywny
21 maja 2015r. o 16:49
Witam wszystkich. Długo zastanawiałem się nad tym, czy w ogóle iść na drugą turę, skoro mój kandydat odpadł...
W każdym razie nie wiedziałem dopóki nie obejrzałem występu Prezydenta(wciąż nim jest), u Wojewódzkiego. Nie podał żadnych konkretnych powodów dlaczego jest jak jest, a Wojewódzki potrafi zadawać trudne pytania. Poza tym nie miał przygotowanego scenariusza jak w debacie czy spotach wyborczych, więc zauważyłem, że sam nie do końca nie wie jak się poprawnie wysłowić, a jak już zaczął-nic się nie trzymało kupy....

Nie chcę by taki człowiek reprezentował nasz kraj, człowiek który obiecuje Wojewódzkiemu legalizację marihuany i obniżenie podatków!
Jednego Korwina mieliśmy w 1 turze wyborów!
Aha i nie myślcie, że prezydent ma wiele do gadania jeśli chodzi o politykę, on ma tylko reprezentować NASZ kraj.
Pozdrawiam i będę głosował na Dudę.
Z poważaniem dla bolecnautów Goliczewski Damian

rozwiedziony30
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.