Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie mogę kupić dobre ubezpieczenie na wyjazd za granicę?

~ niezalogowany
23 maja 2015r. o 18:52
Jak jedziesz na wycieczkę z biurem to zazwyczaj w cenie jest ubezpieczenie. Chyba że na własną rękę się wybierasz? Najlepiej na Zgorzelecką podejdź do Cuk.Mają polisy wielu firm, bo to multiagencja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13395
#monk nieaktywny
15 czerwca 2015r. o 9:06
~ napisał(a): Jak jedziesz na wycieczkę z biurem to zazwyczaj w cenie jest ubezpieczenie. Chyba że na własną rękę się wybierasz? Najlepiej na Zgorzelecką podejdź do Cuk.Mają polisy wielu firm, bo to multiagencja.


A właśnie niekoniecznie z biurem jest dobre ubezpieczenie .Często jesteśmy ubezpieczeni na bardzo niską kwotę i moim zdaniem zawsze warto jest się samemu dobezpieczyć. Szczególnie jeśli zamierza się wychylić nos spoza kurortu i wybrać na jakąś lokalną wycieczkę czy też uprawiać sporty ekstremalne. Na pewno warto jest się dopytac doradcy jakie ubezpieczenie wybrać. Odsyłam do doradcy internetowego: http://superpolisa.pl/ - jest tam możliwość aby zostawić swój kontakt i powinni Wam dobrać najkorzystniejsze ubezpieczenie turystyczne ( a z tego co widziałem to różnice w cenach są znaczne. Od 20 do 100 zł).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 czerwca 2015r. o 9:17
Biuro podróży na Chopina,pan Tomek.Zawsze tam kupuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Darek niezalogowany
9 lipca 2015r. o 9:36
ja ostatnio kupowałem na Łokietka koło agencji PKO. Tam tez maja duzo firm ubezpieczeniowych i dość fajne oferty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
9 lipca 2015r. o 21:05
JAK DO TURCJI TO ,,NA ŻYCIE " SIĘ UBEZPIECZ :D

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mareczek niezalogowany
23 lipca 2015r. o 18:19
No już bez przesady z tą Turcją. To jednak całkiem cywilizowany kraj, a obecnie bardzo zwiększyli tam kontrole bezpieczeństwa. Byłem tam niedawno w hotelu http://www.qtravel.pl/inspiracje/hotel-turunc-marmaris-id226
Naprawdę sytuacja jest moim zdaniem opanowana i raczej wydarzenia z Tunezji się nie powtórzą. Nie wiem, jak w innych regionach, ale Marmaris jest czujne.
Więc nie przesadzałbym z tym niebezpieczeństwem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zbyszek89 niezalogowany
25 września 2016r. o 23:48
Ma to sens. Skoro są u nas chociażby hotele w karpaczu, w których warto się zatrzymać, to po co wyjeżdżać dalej? Jasne, że w https://www.nowa-ski.pl/ jest dużo bezpieczniej, a wypoczynek jest taki sam. Przemyślcie to dobrze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
26 września 2016r. o 8:05
na Asnyka jest p.Agnieszka jest doradcą i wybiera opcje różnych firm.zawsze tam biorę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza