Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie mogę kupić dobre ubezpieczenie na wyjazd za granicę?

~kaja niezalogowany
14 października 2016r. o 16:38
Chyba najwygodniej jest w internecie ja kupuje przez stronę rankomat, na niej można sobie porównać różne ubezpieczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krzysztof niezalogowany
14 października 2016r. o 16:55
"Superpolisa" na Grunawldzkiej... na przeciw Zmaczyńskich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
15 października 2016r. o 8:05
A ja od kilku lat wykupuję dodatkowe ubezpieczenie /łącznie z chorobami przewlekłymi/ tylko i wyłącznie w PZU i polecam. A ile ubezpieczycieli, to i tyle opinii......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zbyszek89 niezalogowany
24 stycznia 2017r. o 23:09
Pytanie, czy faktycznie na każdy wyjazd trzeba wykupować takie ubezpieczenie? Zastanawiam się konkretnie nad http://www.globtourist.com/czartery-hiszpania.html Jest to na tyle sensowny wyjazd, że nie powinno być z tym problemów. Co o tym myślicie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bezpłatne porady finansowe niezalogowany
26 stycznia 2017r. o 12:49
Zbyszku odezwij się na www.fb.com/platynoweporady porównam Ci oferte z 18 TU i jak Ci będzie pasować to weźmiesz jak nie to i tak nic Cie to nie kosztowało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Klient niezalogowany
26 stycznia 2017r. o 13:46
Żadne multiagencje !!!! Albo idź niech Ci multiagencja zaproponuje ubezpieczenie, a później proponuje sprawdzić oferty ubezpieczenia w firmie OVB . Polecam i co roku korzystam przed wyjazdem na wczasy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 stycznia 2017r. o 20:44
~emme napisał(a): Jade na wakacje na dwa tygodnie do Turcji. Słyszałam, że wypada mieć na taką podróż jakieś ubezpieczenie zdrowotne, bo można zbankrutować jak się złamie nogę czy coś podobnego. Może wiec wiecie, gdzie mogłabym kupić jakieś dobre, ale nie za drogie ubezpieczenie?


Tylko planetamlodych.com.pl
Mają dwa punkty sprzedaży w Bolesławcu.
Korzystam z niej już 5lat. 120zl rocznie za full opcje obejmującą sporty ekstremalne. Korzystałem z pomocy lekarza w Niemczech, we Włoszech ja i mój syn. Mimo że syn był na obozie i miał ubezpieczenie od organizatora to na szczęście miał też planetę młodych ponieważ ubezpieczyciel zapewniał tylko pierwsza pomoc a tomografii która musiała być zrobiona na drugi dzień w innym szpitalu we Włoszech nie chciał pokryć. Planeta w tym przypadku pomogła. Nie zamienię tego ubezpieczenia na żadne inne!
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 stycznia 2017r. o 13:15
~emme napisał(a): Jade na wakacje na dwa tygodnie do Turcji. Słyszałam, że wypada mieć na taką podróż jakieś ubezpieczenie zdrowotne, bo można zbankrutować jak się złamie nogę czy coś podobnego. Może wiec wiecie, gdzie mogłabym kupić jakieś dobre, ale nie za drogie ubezpieczenie?


turcja to chyba ubezpieczenie na życie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza