Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gimnazjum w Nowej Wsi zostanie zamknięte?
~Papuga niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 11:37
~Nowak Jan Wykroty napisał(a): Jak można nazywać prowokacją następną próbę zamknięcia Gimnazjum w Wykrotach,jeśli uważasz Papugo że jest to zasadne to podpisz się z imienia i nazwiska wtedy po debatujemy.


A w którym miejscu napisałam, że to jest zasadne ?? Podałam tylko przybliżone koszty, jakie gmina musiałaby dołożyć do Wykrot i tyle. A czy jest to zasadne czy nie, to trzeba ustalić priorytety, co jest ważne, a co ważniejsze i do czego należy dołożyć kosztem czegoś, bo tak niestety jest. Na wszystko nie wystarczy. Dobrze jest pisać bzdury znad klawiatury jak się nie ma pojęcia o budżecie... A teraz z innej beczki może: Filia SP w Zebrzydowej. Zasadnym jest zamknięcie, czy utrzymywanie szkoły dla 20 uczniów ?? Proszę o merytoryczną odpowiedź. A podpisać się mogę jak podpisze się reszta (Jan Nowak to prawie jak Jan Kowalski ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 11:39
~Papuga napisał(a): :D :D :D Rozbawił mnie ten jazgot. Do roboty lenie śmierdzące, a nie tylko ujadać na forum i rozliczać. Ekonomiści pokupczyni się znaleźli!!


Spokojnie papuga jest chyba oddelegowana do monitorowania bolca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 11:59
~ napisał(a):
~ napisał(a): Burmistrz Relich straszne pretensje ma do Pani Dyrektor z Gimnazjum w Wykrotach, że zrobiła nabór do pierwszej klasy ,zapisano 16 uczniów co w dzisiejszych czasach nie jest tak mało.Relich chce by te dzieci uczęszczały do Nowogrodźca.


Relich pogromca szkół.

Na marginesie Gminne centrum kultury na dzialalnosc dostaje ponad milion zl z budzetu a tu likwiduje szkole. Mam nadzieje ze radni nie popra tego.......[/c0]

Pani Dyrektor GCKIS ma u Relicha "specjalne" traktowanie ,na które ciężko sobie zapracowała xD, natomiast Pani Dyrektor Gim. w Wykrotach jest znacznie starsza i mniej atrakcyjna od Pani dyrektor GCKiS, więc jest absolutnie mu niepotrzebna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 15:19
Ta Papuga to jakaś głupio-mądra smata, z Zebrzydowej albo Nowej Wisi.Udaje że zna się na budżecie Gminy .Właśnie w budżecie można za zgodą radnych dokonywać przesunięcia pieniędzy między działami.Żadna Szkoła w Polsce nie doprowadziła do niewykonana budżetu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie ekonomista niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 21:36
Szanowna Pani Papugo jeśli jest Pani tak biegła w ekonomi i budżetach Gmin to może Pani poda ile w G Nowogrodziec dopłaca się do Gimnazjów.Ja wiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 1:20
Ludzie nie widzicie ,że gmina Nowogrodziec jest skłócona jak nigdy. Jak ktoś cieszy się jakimś autorytetem to jest gnojony przez Naszą administrację. Przecież źródłem konfliktu jest burmistrz.

Przecież po to wybieramy burmistrz i mu płacimy aby organizował nam życie w gminie i proszę poczytać jak zorganizował ...

MYŚLEĆ !!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 1:20
Ludzie nie widzicie ,że gmina Nowogrodziec jest skłócona jak nigdy. Jak ktoś cieszy się jakimś autorytetem to jest gnojony przez Naszą administrację. Przecież źródłem konfliktu jest burmistrz.

Przecież po to wybieramy burmistrz i mu płacimy aby organizował nam życie w gminie i proszę poczytać jak zorganizował ...

MYŚLEĆ !!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 1:44
~ napisał(a): Ludzie nie widzicie ,że gmina Nowogrodziec jest skłócona jak nigdy. Jak ktoś cieszy się jakimś autorytetem to jest gnojony przez Naszą administrację. Przecież źródłem konfliktu jest burmistrz.

Przecież po to wybieramy burmistrz i mu płacimy aby organizował nam życie w gminie i proszę poczytać jak zorganizował ...

MYŚLEĆ !!!!!!!


Co mamy myśleć, po twojemu?
Daruj sobie, wybraliśmy burmistrza w demokratyczny sposób, po raz kolejny i garstka ludzi nam go nie odbierze.
Powiem więcej wybierzemy go i następnym razem....
Wiem, wiem zostanę okrzyknięty znajomym burmistrza, lata mi to.
Co do szkoły to powinna być zlikwidowana, lepiej pieniądze przeznaczyć na Nowogrodziec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.