Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gimnazjum w Nowej Wsi zostanie zamknięte?
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 8:43
~ napisał(a):
~ napisał(a): Ludzie nie widzicie ,że gmina Nowogrodziec jest skłócona jak nigdy. Jak ktoś cieszy się jakimś autorytetem to jest gnojony przez Naszą administrację. Przecież źródłem konfliktu jest burmistrz.

Przecież po to wybieramy burmistrz i mu płacimy aby organizował nam życie w gminie i proszę poczytać jak zorganizował ...

MYŚLEĆ !!!!!!!


Co mamy myśleć, po twojemu?
Daruj sobie, wybraliśmy burmistrza w demokratyczny sposób, po raz kolejny i garstka ludzi nam go nie odbierze.
Powiem więcej wybierzemy go i następnym razem....
Wiem, wiem zostanę okrzyknięty znajomym burmistrza, lata mi to.
Co do szkoły to powinna być zlikwidowana, lepiej pieniądze przeznaczyć na Nowogrodziec.


Czekam na propozycję w takim razie : ile i gdzie mam dokonać wpłaty na pomnik dla Pana burmistrza ?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 8:43
~ napisał(a):
~ napisał(a): Ludzie nie widzicie ,że gmina Nowogrodziec jest skłócona jak nigdy. Jak ktoś cieszy się jakimś autorytetem to jest gnojony przez Naszą administrację. Przecież źródłem konfliktu jest burmistrz.

Przecież po to wybieramy burmistrz i mu płacimy aby organizował nam życie w gminie i proszę poczytać jak zorganizował ...

MYŚLEĆ !!!!!!!


Co mamy myśleć, po twojemu?
Daruj sobie, wybraliśmy burmistrza w demokratyczny sposób, po raz kolejny i garstka ludzi nam go nie odbierze.
Powiem więcej wybierzemy go i następnym razem....
Wiem, wiem zostanę okrzyknięty znajomym burmistrza, lata mi to.
Co do szkoły to powinna być zlikwidowana, lepiej pieniądze przeznaczyć na Nowogrodziec.


Czekam na propozycję w takim razie : ile i gdzie mam dokonać wpłaty na pomnik dla Pana burmistrza ?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kukis niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 11:21
Jak można tak skłócić społeczeństwo co ta Gmina ma do zaoferowania młodym ludziom wszyscy uciekają za granicę ,proszę zobaczyć ile młodzieży jest w kościołach, sami starsi ludzie.Rokrocznie burmistrz zmniejsza subwencje na sport dla dzieci i młodzieży.Wioski się wyludniają a jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności ciągle jest nas ponoć 15 tysięcy.Wiecie dla czego bo burmistrz ma pensję dużo wyższą jak by było nas mniej niż 15 tys.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 13:02
Burmistrz szuka oszczędności a ja znalazłam dane na dofinansowanie gminy do Gimnazjów . Nowogrodziec 163.tys Wykroty 202 tys Nowa Wieś 294 tys.Łącznie na wszystkie Gimnazja w 2014 roku Gmina wyłożyła 626 tys .Czy to aż tak wiele ,na GCK rokrocznie wykłada ponad milion i nic się tam nie dzieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 20:23
Gdzie się podziała ekonomistka Papuga. ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 20:56
Czy ktos wie ile jest uczniow w SP Gieraltow ? Miejscowosc bardzo mala, zapewne szkola tez nie jest rentowna i nalezaloby ja zamknac.

SP Wykrotach zostala wyremontowana. Byl plan, polaczenia utowrzenia zespolu szkol. Widac, szanowny burmistrz celowo zmienil projekt by przy sali gimnastycznej nie bylo dodatkowych klas. Problem zostalby rozwiazany.

Najlepiej upchac dzieci w 30 osobowych klasach, na 2 zmiany.

Gimnazjum w Wykrotach ma bardzo dobre wyniki w egzaminach itd. O czyms to swiadczy.

Jesli zostanie zamkniete moje dziecko nie bedzie uczeszczac do zadnego gimnazjum w gminie. I jestem pewna, ze nie bedzie tylko to moj wybor. Stanie sie tak jak z SP Godzieszow. Subwencja jest w innej gmińie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 czerwca 2015r. o 20:58
Dodam jeszcze ze kuratorium na dzien dzisiejszy, nie wyraza zgody na zamkniecie tej szkoly.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 czerwca 2015r. o 8:27
Jeśli Kuratorium nie wyraża zgody to co ma do gadania ten mściwy człowieczek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.