Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybraliśmy leczenie znachora?
315
#mir.ko nieaktywny
23 czerwca 2015r. o 22:35
ale spoleczenstwo wlcale nie glosowalo na Dude bo mlodszy, bystrzejszy i madrzejszy. glosowalismy by zdetronizowac Komorowskiego i to sie udalo. ktos musial stanowisko przejać :) pielegniarki juz sa zadowolone i oby tak dalej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 czerwca 2015r. o 5:04
~ napisał(a): Twoje zachowanie potwierdza wszystko co o Tobie słyszałam....... :|

podaj przykłady obrażania kogoś z forum bo inaczej napiszę że ...
''konfabulujesz'' :D
a co ''słyszałaś''?...bo ja też o Tobie ...słyszałem... :D

a ''słyszałaś'' że jadę właśnie do pracy?...i nie mam czasu ani zamiaru czegoś tu ''udowadniać'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
24 czerwca 2015r. o 6:26
Ha ha, tydzień temu założyłem temat w którym wyraziłem swoje zadowolenie z rozpadu "peło"
Temat zaraz został zdjęty przez moderatora, chociaż nikogo nie obrażał. Teraz co widzę? Sami wiecie......
Powiem tak, dno i metr mułu.
Upadliście jako dziennikarze tak nisko że bardziej upaść się nie da.
Wstyd....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2015r. o 9:28
Jedyną normalną partią jest PO, PIS to oszołomy którzy doprowadzą kraj do tragedii .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
24 czerwca 2015r. o 9:55
~ napisał(a): Jedyną normalną partią jest PO, PIS to oszołomy którzy doprowadzą kraj do tragedii .


Co rozumiesz przez normalność? To że chodzą na obiadki po 1000zł? Oczywiście nie za swoje? To że załatwiają sprawy państwa w knajpach? To że dołożyli nam lat pracy? To że emerytury liczone po nowemu są dużo mniejsze? To że afery zostały zamiecione pod dywan? To że dołożyli/zwiększyli podatki? ..... Do rana mogę tak pisać
Muszę przyznać że kiedyś głosowałem na PO .. teraz mi wstyd za to.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2015r. o 10:29
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a): Jedyną normalną partią jest PO, PIS to oszołomy którzy doprowadzą kraj do tragedii .


Co rozumiesz przez normalność? To że chodzą na obiadki po 1000zł? Oczywiście nie za swoje? To że załatwiają sprawy państwa w knajpach? To że dołożyli nam lat pracy? To że emerytury liczone po nowemu są dużo mniejsze? To że afery zostały zamiecione pod dywan? To że dołożyli/zwiększyli podatki? ..... Do rana mogę tak pisać
Muszę przyznać że kiedyś głosowałem na PO .. teraz mi wstyd za to.

Mimo tych twoich śmiesznych zarzutów będę głosował na PO ,z obiadki jedli nie za twoje :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
24 czerwca 2015r. o 10:44
~ napisał(a):
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a): Jedyną normalną partią jest PO, PIS to oszołomy którzy doprowadzą kraj do tragedii .


Co rozumiesz przez normalność? To że chodzą na obiadki po 1000zł? Oczywiście nie za swoje? To że załatwiają sprawy państwa w knajpach? To że dołożyli nam lat pracy? To że emerytury liczone po nowemu są dużo mniejsze? To że afery zostały zamiecione pod dywan? To że dołożyli/zwiększyli podatki? ..... Do rana mogę tak pisać
Muszę przyznać że kiedyś głosowałem na PO .. teraz mi wstyd za to.

Mimo tych twoich śmiesznych zarzutów będę głosował na PO ,z obiadki jedli nie za twoje :P

Głosuj sobie na kogo chcesz, przecież nikt Ci nie zabrania .... Co do kasy za obiadki/ ośmiorniczki to wydawali kasę między innymi z moich podatków.

Jedno mnie cieszy, że te obiadki/ marnotrawstwo będą się niedługo im odbijać ... :P

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2015r. o 10:51
Wszyscy głupiomądrzy tylko pieprzą o tym zamiataniu pod dywan ,a kto wymiecie spod dywanu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.