Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybraliśmy leczenie znachora?
~ niezalogowany
23 czerwca 2015r. o 14:15
mir.ko napisał(a): "Czy o takie zmiany i nadzieję Polakom chodziło?

W swoją drogą, ciekawe jest także to, czy podczas wyborów parlamentarnych znowu pójdziemy do jakiegoś „znachora” i u niego szukać będziemy nadziei? "

dokladnie. wiekszosc polakow woliszukac obecnie pomocy u znachora niz u lekarza na ktorego wydaja takze prywatnie od 8 lat i dalej sa chorzy


Babka w Gromadce czeka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 czerwca 2015r. o 15:15
~ napisał(a):
falco napisał(a): wszyscy?...mnie tu nazywają ci ''niektórzy'' -''kacapem'' :D

wystarczy być tylko przeciwnikiem zwolenników ukraińskiego ''Putina''...


To teraz napisz Panie kulturalny inaczej jak Ty traktujesz i nazywasz innych...... :| Pan Kazimierz ma rację że o tym wspomina........ :>


''innych''?...jesteś pewna?
bo ''putlerek '' to nie ''inni'' :D

podaj mi przykłady tych ''innych'' :D

Zmoderowano 23.06.2015 godz.16:39 - powód: error (moderator)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 czerwca 2015r. o 16:08
Twoje zachowanie potwierdza wszystko co o Tobie słyszałam....... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 czerwca 2015r. o 16:16
PanM napisał(a): Jak pisałem wcześniej mieliśmy wybór między dżumą i cholerą .


Hola.. mości dobrodzieju :) To ja pisałem że, "Wybraliśmy między dżumą a cholerą " Ktoś dyskretnie mój wpis usunął .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 czerwca 2015r. o 16:21
Kazimierz Marczewski napisał(a): Fala nienawiści i złośliwości w tej dyskusji zastraszająca. Skąd tyle jadu u niektórych osób? Opanujmy się chociaż trochę, przecież wszyscy jesteśmy Polakami.


Kto jest autorem felietonu? Wstyd się podpisać choćby pseudonimem?

Tak sobie myślę, że znalazł pan w sieci tekst, który odpowiada pana pogladom, trochę go pan pozmieniał, żeby znów nie było zarzutów o plagiat, po czym go tu wrzucił. Tylko, że nie takiej reakcji się pan spodziewał. Nie jest tajemnicą, z jaką władzą temu portalowi jest po drodze.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 czerwca 2015r. o 16:32
skorn napisał(a): Nie jest tajemnicą, z jaką władzą temu portalowi jest po drodze.


Dlatego często znikają niewygodne komentarze ? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 czerwca 2015r. o 19:53
PIS wybrał już premiera ,tępą babę która nawet nie wie kiedy Polska weszła do UE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~koral niezalogowany
23 czerwca 2015r. o 22:23
"Wybraliśmy leczenie znachora? Jesteśmy kilka tygodni po wyborach prezydenckich i nadal nie wszyscy wiedzą dlaczego prezydentem elektem został Andrzej Duda, a nie Bronisław Komorowski. Nie wierzę tym co mówią, że przewidzieli taki wynik- łżą jak ostatni pies.
Gdyby niektórzy mieli chociaż cień nadziei, że pokonają Komorowskiego to nie wystawiliby na kandydatów zapewne: ani pani Ogórek, ani Jarubasa czy posła Dudy."

Autor tego stwierdzenia sam nie wierzy w to co pisze. :D :D
Gdybym nie wierzył, że wygram to nie zgłaszałbym swojej kandydatury. Wiadomo, że obecnie urzędujący ma większe szanse, bo polskie społeczeństwo to leniuchy i nie chce im się zapoznawać z programem oraz z nowym człowiekiem i zazwyczaj wybieramy obecnego, 100 razy gorszego od nowych kandydatów.
Tym razem było inaczej, ludzie wybrali nowego i lepszego kandydata.
Krytykowanie prezydenta elekta Dydy jeszcze przed objęciem kadencji jest zwykłym idiotyzmem i zawiścią.
Mam nadzieje, że na jesień PO spotka ten sam los co obecnego prezydenta, który podpisał mnóstwo ustaw komplikujących mi życie.
Unia to nie wszystko i nie zawsze powinniśmy ulegać naciskom Unii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima