Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybraliśmy leczenie znachora?
~F/X niezalogowany
23 czerwca 2015r. o 9:06
Kazimierz Marczewski napisał(a): Fala nienawiści i złośliwości w tej dyskusji zastraszająca. Skąd tyle jadu u niektórych osób? Opanujmy się chociaż trochę, przecież wszyscy jesteśmy Polakami.

Jad i nienawiść to sie leje z tego felietonu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~F/X niezalogowany
23 czerwca 2015r. o 9:07
I mam nadziję że PIS dobierze sie do tyłka tym wszystkim mafiozom i złodziejom z PO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 czerwca 2015r. o 9:45
~F/X napisał(a): I mam nadziję że PIS dobierze sie do tyłka tym wszystkim mafiozom i złodziejom z PO.
A jak myślisz,jak będzie w pisie,że będzie wszystko cacy?.Ja nie wierzę nikomu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~smiertelna choroba niezalogowany
23 czerwca 2015r. o 10:06
~F/X napisał(a): I mam nadziję że PIS dobierze sie do tyłka tym wszystkim mafiozom i złodziejom z PO.



Jak pokazuje życie , żadne studia , kurs, stopień , stanowisko, niczego nie zmienią bo idiotą można być z każdym tytułem który (wbrew pozorom) nie daje gwarancji na posiadanie kindersztuby , owszem jest większa szansa na inteligenta, ale nie jest to regułą a inteligencja jest cechą wrodzoną a nie nabytą i nie ma nic wspólnego z wykształceniem. Dlatego naokoło tylu dziwny czlowiek ów o inteligencji kamienia polnego, którzy myślą że dyplom w kieszeni wpływa na działanie ich zwojów mózgowych, nic bardziej mylnego są i będą dziwny czlowiek ami bo tacy się urodzili.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 czerwca 2015r. o 10:29
PIS NIECH NAJPIERW ROZLICZY SWOJE SZWINDLE BIEŻĄCE I ZASZŁE, A ZA KUKIZEM STOJĄ W WIĘKSZOŚCI OBECNI SAMORZĄDOWCY, TAK JAK W BOLESŁAWCU, NAJPIERW PISZĄCY WIĘCEJ WIEDZY A POTEM PISANIA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 czerwca 2015r. o 10:45
kilka lat temu było wyśmiewanie moherów i "zabierz babci dowód" skoro teraz zdecydowana większość młodych ( studenci 60% ) glosowało na na Dudę, to co teraz POpaprańcy wymyślicie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pytanie na śniadanie niezalogowany
23 czerwca 2015r. o 10:52
Kazimierz Marczewski napisał(a): Fala nienawiści i złośliwości w tej dyskusji zastraszająca. Skąd tyle jadu u niektórych osób? Opanujmy się chociaż trochę, przecież wszyscy jesteśmy Polakami.



Cały ten "felieton" i ta wypowiedź obrazują jakieś rozdwojenie jaźni

:] Kto go napisał ? Ano jakiś szczerze nienawidzący nowego Prezydenta AD bo jak inaczej to odczytać? Żenada :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
23 czerwca 2015r. o 10:57
"Czy o takie zmiany i nadzieję Polakom chodziło?

W swoją drogą, ciekawe jest także to, czy podczas wyborów parlamentarnych znowu pójdziemy do jakiegoś „znachora” i u niego szukać będziemy nadziei? "

dokladnie. wiekszosc polakow woliszukac obecnie pomocy u znachora niz u lekarza na ktorego wydaja takze prywatnie od 8 lat i dalej sa chorzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza