Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
BOK reklamuje Festiwal Kultur, a Glinoludy promują Bolesławiec
~ niezalogowany
10 lipca 2015r. o 7:34
~ napisał(a):
~ napisał(a): To napisz berecie ile? Po kiego wuja dublujesz swoje wypociny?


10 tys mózgo- krec cu


j=r , rebcu to brzydkie słowo ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lipca 2015r. o 7:34
~ napisał(a):
~ napisał(a): To napisz berecie ile? Po kiego wuja dublujesz swoje wypociny?


10 tys mózgo- krec cu


j=r , rebcu to brzydkie słowo ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lipca 2015r. o 7:34
~ napisał(a):
~ napisał(a): To napisz berecie ile? Po kiego wuja dublujesz swoje wypociny?


10 tys mózgo- krec cu


j=r , rebcu to brzydkie słowo ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lipca 2015r. o 9:46
~ napisał(a):
~ napisał(a): Problem jest taki ze to nie roman wymyślił gliniade ani nikt z jego kliki wiec pomysł trzeba zniszczyć i wyeliminować. Później coś tam się odgapi i jakoś to będzie...

dlaczego nikt nie napisze ile pan nowak chciał wyłudzić od nas za organizacje gliniady , od nas jako mieszkańców ile za podobne gliniady bierze w innych miastach przecież on nie promuje miasta tylko zarabia kase jak może promować Bolesławiec...

Jeżeli promować można tylko nie zarabiając, to oznacza, że wydział promocji miasta nie dostaje pensji. Jeśli Nowak wyłudza od mieszkańców za Gliniadę, to kto i od kogo wyłudza na Ceramiczną Paradę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
10 lipca 2015r. o 10:01
Tak sobie czytam i jest mi przykro.

Nie będzie już Glinoludów w Bolesławcu.
Bogusław Nowak nie jest kulturalną osobą.
Moje (lokalne) podatki idą na marne.
A (Bolec.Info) nadal ma problem z językiem polskim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Garnek niezalogowany
10 lipca 2015r. o 10:27
Pan Moszczynski właśnie przeprasza za dziwny czlowiek izmy ktore wypisywał pod adresem jakiejs kobiety...
Kolejny ewenement z ekipy. Nowak, Łętowski, Moszczyński... Okazuje sie ze Glinoludy to wcale nie miłe, pozytywne emocje tylko banda wscieklych hejterów... To ja za takie bycie z tej samej gliny dziękuję :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
10 lipca 2015r. o 10:40
~Garnek napisał(a): Pan Moszczynski właśnie przeprasza za dziwny czlowiek izmy ktore wypisywał pod adresem jakiejs kobiety...
Kolejny ewenement z ekipy. Nowak, Łętowski, Moszczyński... Okazuje sie ze Glinoludy to wcale nie miłe, pozytywne emocje tylko banda wscieklych hejterów... To ja za takie bycie z tej samej gliny dziękuję :)


Anonimku,
nie jestem Glinoludem, pomagałem odrobinkę przy Gliniadzie, wspieram ją kiedy mogę jak wszystkich i wszystko co jest sekowane przez lokalne władze, ale ani ze mnie organizator Gliniady ani Glinolud (jakoś nie było okazji się wymalować). Więc nawet jeśli nazywasz mnie wściekłym hejterem (na jakiej podstawie?) to nie rób tego żeby obsmarować Gliniadę, bo to tak kulą w płot trochę.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~"Anonimek" niezalogowany
11 lipca 2015r. o 18:23
~ula napisał(a): Jakie słownictwo, taka kultura i widać ortografia. Wstyd panie Nowak.


Pani Ulu ma Pani słuszną rację.
Ps: Osoby piszące na forum w takim tonie i słownictwie nie mają kultury... !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.