Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie w Bolcu po oświetlenie rowerowe?

13395
#monk nieaktywny
16 lipca 2015r. o 6:23
Miałem wczoraj taką sytuację, że wracałem do domu no i drapnęła mnie policja, za to że nie mam oświetlenia rowerowego. Powiedzieli, że gdyby była godzina później, to dostałbym mandat za brak świateł.
Gdzie w Bolcu dostanę takie lampki no i czy te ledowe rzeczywiście tak długo wytrzymują na jednej baterii?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2015r. o 6:25
Wystarczy chwilkę pomyśleć I napewno zorientujesz się ze kupisz to w sklepie z rowerami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2015r. o 8:33
ludzie ogarnijcie sie kur....a
- w mięsnym kur...a u niebieszczańskich :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ktos niezalogowany
16 lipca 2015r. o 8:39
W aptece?! :| :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lipca 2015r. o 8:40
powinni tam rondo wybudować to jest najlepszy pomysł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pytania i odpowiedzi !!! niezalogowany
16 lipca 2015r. o 9:16
przy Komuny Paryskiej jest swietnie wyposażony sklep rowerowy !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SZCZERY niezalogowany
16 lipca 2015r. o 9:19
Ostatnio widziałem ledowe i bardzo tanie w piekarni na KAROLA MIARKI.
:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~radzio niezalogowany
16 lipca 2015r. o 11:08
Ryby kupujemy w sklepie rybnym a akcesoria rowerowe w sklepie rowerowym ;)

Poza tym co za problem zamówić oświetlenie z internetów. Jeżeli nie zamawiasz z chin, to w większości przypadków dojdą Ci na drugi dzień.
1. Propozycja na przód: https://www.motointegrator.pl/produkty/1373252-lampa-rowerowa-przednia-okupczym-ledsbike-fx10
2. Propozycja na tył: https://www.motointegrator.pl/produkty/1373251-lampa-rowerowa-tylna-czerwona-okupczym-ledsbike-rx2

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza