Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

dobry ginekolog

~marka niezalogowany
20 lipca 2015r. o 15:09
Witam. Szukam dobrego ginekologa od chorob kobiecych. Ktory ginekolog jest najlepszy zespol policystycznych jajnikow.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9406
#toreczka1 nieaktywny
20 lipca 2015r. o 19:07
szukam dobrego ginekologa od niepłodności
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
20 lipca 2015r. o 19:12
W Bolesławcu niestety nie znajdzie sie dobrego ginekologa od niepłodności .. brązowa odwiedziła kilku w mieście i każdy rozkładal ręce dopiero we wWrocławiu zaczęła leczenie wykonano jej badania szczegółowe hormonów itp kilka zabiegów ..a w bBolesławcu nawet nie dał jej żaden lekarz skierowaniana sprawdzenie poziomu hormonow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~toreczka1 niezalogowany
20 lipca 2015r. o 20:08
A we Wroclawiu to jaki od nieplodnosci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~alka niezalogowany
20 lipca 2015r. o 20:20
Polecam invimed we Wrocławiu ...ewentualnie jeszcze invicte
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
20 lipca 2015r. o 20:22
Dr gizler z Wrocławia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
20 lipca 2015r. o 22:51
do dr gizlera chodziłam 2lata.wydaje mi się że u niego nie ma co liczyć na szukanie przyczyny.podstawowe badania zleci np.hormony,sprawdzi na podgl adzie :) jak z owowacją a potem to leci z inseminacja albo invitro proponuje.do tego badania które trzeba zrobić hsg i takie tam.nie powiedziałam że nie wroce do niego ale chciałam zasięgnąć.opinii innego lekarza czy tylko mnie czeka invitro jak on sugerował.z większymi problemami.lepiej się zgłosić do prof.pawelczyka z poznania kosztuje sporo ale ma inne podejście.posprawdzal wyniki (trochę ich miałam 6iui ) i pierwsze co powiedział to laparoskopia i histeroskopia żeby sprawdzić jak to wszystko w środku wygląda.porządki porobil już spore,usunięcie miesniakow ,polipow ,zrosty ,na koniec usunięcie przegrody całkowitej macicy.to już 4raz idę do szpitala od grudnia ale mam nadzieję że ostatni:) i będzie można już na spokojnie działać bez przeszkód.tylko minus że długo się czeka na piersza wizytę ja 7mc czekałam a w międzyczasie chodziłam do gizlera żeby.czasu nie tracic .pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marka niezalogowany
24 lipca 2015r. o 13:30
Hej. Kobitki. Tak szukam ginekologa ktory pomoze mi z zajsciem w ciaze. Mam zespol policystycznych jajnikow. Moze ktoras orjetuje sie jaki lekarz najlepszy? Prosze o pomoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.