Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Bolesławcu brakuje ludzi do pracy
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 sierpnia 2015r. o 22:45
PanM napisał(a): ...

Nie do końca źle.Fakt że pośród budżetowców spora grupa pracuje za minimalną krajową.
Jednak mowa o rozwiązaniach systemowych.A w tym o przeroście zatrudnienia.Budżetówka z przechowalni etatów dla rodzin i znajomych musi się przekształcić w sprawną maszynę działającą w imieniu oraz interesie podatnika jak najmniejszym dla niego kosztem.


Musi , to na Rusi , Przemo :) . Ta budżetówka powstała zaraz po transformacji ustrojowej na zasadach szalbierczego neoliberalizmu i służy żydobanksterom . A pociotki kacyków , sowicie wynagradzani za służalczość i grabież Narodu , zgodnie z doktryną szoku , mają się dobrze i mieć się będą jeszcze lepiej. Nigdy nie uda się stworzyć maszyny podatkowej działającej w interesie podatnika , ponieważ nie po to nakłada się podatki , aby służyły podatnikowi . To absurd , chociaż rozumiem i doceniam Twe intencje :)

Trzeba spojrzeć na te sprawy ... globalistycznie :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
12 sierpnia 2015r. o 9:32
Pannazdzieckiem napisał(a):
PanM napisał(a): ...

Nie do końca źle.Fakt że pośród budżetowców spora grupa pracuje za minimalną krajową.
Jednak mowa o rozwiązaniach systemowych.A w tym o przeroście zatrudnienia.Budżetówka z przechowalni etatów dla rodzin i znajomych musi się przekształcić w sprawną maszynę działającą w imieniu oraz interesie podatnika jak najmniejszym dla niego kosztem.


Musi , to na Rusi , Przemo :) . Ta budżetówka powstała zaraz po transformacji ustrojowej na zasadach szalbierczego neoliberalizmu i służy żydobanksterom . A pociotki kacyków , sowicie wynagradzani za służalczość i grabież Narodu , zgodnie z doktryną szoku , mają się dobrze i mieć się będą jeszcze lepiej. Nigdy nie uda się stworzyć maszyny podatkowej działającej w interesie podatnika , ponieważ nie po to nakłada się podatki , aby służyły podatnikowi . To absurd , chociaż rozumiem i doceniam Twe intencje :)

Trzeba spojrzeć na te sprawy ... globalistycznie :)

Dobranoc :)


A to ciekawe ;Piotrze przecież ja sam jestem potomkiem byłego tzw " komunisty " .Szkoły ukończyłem sam , pracowałem na siebie i dzieci sam , i teraz też utrzymuję się sam.Jakoś przez całe swoje życie nie zauważyłem korzyści z tego powodu.Nigdy nie korzystałem i nie korzystam z dobrodziejstwa państwowej kasy.
p.s -- od ukończenia 18 lat / mimo że jestem jedynakiem / nigdy nie mieszkałem u rodziców.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chop bez dziecek niezalogowany
12 sierpnia 2015r. o 15:47
i co ty na to panienko ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~chop bez dziecek niezalogowany
12 sierpnia 2015r. o 15:47
i co ty na to panienko ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 sierpnia 2015r. o 16:38
On obrał inny sposób na szybkie dorobienie się. Kosztem innych.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
12 sierpnia 2015r. o 16:44
PanM napisał(a):
p.s -- od ukończenia 18 lat / mimo że jestem jedynakiem / nigdy nie mieszkałem u rodziców.


Skąd wziąłeś mieszkanie w wieku 18 lat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2015r. o 17:14
przyznał się przecież że jest synem komucha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 sierpnia 2015r. o 20:32
~ napisał(a): przyznał się przecież że jest synem komucha

a mnie nie to akurat dziwi...bo bardziej mnie zaciekawiło coś innego ale to już nie bardzo moja sprawa... ;)

a teraz coś w ''temacie''
kto szuka pracy mając pewne doświadczenie w dociepleniach budynków?
jest tu ktoś taki czy raczej sami ''antykomuniści'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.