Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Hiszpański teatr na ulicach Bolesławca
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 7:34
Glinoludy też były na czarno, co prawda w białych maskach ale niosły negatywne emocje. Brakowało tylko trumny. Twoje dzieci nie były przerażone?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ali niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 8:25
Spodziewałem się że będzie opowiedziana jakaś historia, że to będzie przedstawienie a nie chodzenie i straszenie dzieci. Indianie którzy przyjechali jak co roku, płacąc za miejsce na swój stragan, bardziej cieszyli oko barwnymi strojami i muzyką.
W przyszłym roku poprzebieram się ze znajomymi i też będziemy łazić po mieście i odgrywać "teatr".
Dwa lata temu, był na BŚC pokaz jakiejś grupy muzyków którzy poruszali się po ulicach wymyślną konstrukcją, grali dynamiczną muzykę, pamięta ktoś jak Oni się nazywali i z jakiego kraju byli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kamil niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 10:38
Cholerny nowak tak mu kasa potrzebna ale bez jej dał rade pajacowac ze swoimi pseudoartystami...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolesławianka niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 11:14
Występ niedźwiedzi extra, tylko jak się wpisuje w tematykę BŚC - niestety, w żaden sposób!!!
Brak Gliniady bardzo zubożył to święto, przykro było patrzeć jak w geście protestu maszerowali w paradzie ubrani na czarno.
Szkoda że p. Roman nie wzniósł się na wyżyny dyplomacji i nie "ułożył" się z p. Nowakiem, nawet jeśli ten jest trudnym partnerem do współpracy. Prowincja.

Parada Ceramiczna - Festiwal Kultur... co to za zbitek słów? jakich kultur?
W paradzie widziałam reklamę salonu kosmetycznego, Wodociągów, MZK, Straży Pożarnej, Uniwersytet Trzeciego Wieku, co większe zakłady ceramiczne dostały chyba nakaz zgonienia całych swoich rodzin...

Coby nie pisać i nie mówić, nie da się zatrzeć poczucia niesmaku i jak to świadczy o naszym mieście, pamiętajcie Panowie, Bolesławiec jest znany na całym Świecie i opinie o waszych kłótniach pójdą w Świat.

Kultura Ceramiczna Bolesławca to CERAMIKA, jej producenci, piec Grobelnego, muzeum ceramiki i GLINIADA!!!

GLINIADO WRÓĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kec niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 11:46
marcyska1012 napisał(a): Występ trwał z 10 minut, niedźwiedzie stratowały dzieci i nieźle je wystraszyły!
A gliniada cieszyła wszystkich... ;( i każdy na nią czekał...


Występ trwał o wiele dłużej. Ja obserwowałem to ok. pół godziny (nie od początku i nie do końca).
https://youtu.be/v8MsTCrsv7w
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przyjezdny niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 11:53
jesli co roku sa takie atrakcje jak spektakl z niedzwiedziami to z dziecmi jestesmy w przyszlym roku na 100 procent
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 11:55
to samo co z końmi,tylko zamienili na niedźwiedzie...bez sensu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 11:58
~kec napisał(a):
marcyska1012 napisał(a): Występ trwał z 10 minut, niedźwiedzie stratowały dzieci i nieźle je wystraszyły!
A gliniada cieszyła wszystkich... ;( i każdy na nią czekał...


Występ trwał o wiele dłużej. Ja obserwowałem to ok. pół godziny (nie od początku i nie do końca).
https://youtu.be/v8MsTCrsv7w
Jakie to brzydkie,jakieś szmaty powiewające,żadnej treści,tylko chodzenie.. :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.