Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto powinien zostać miss i misterem BŚC?
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 1:11
Damian się uśmiechał ? Po pierwsze nie zauważyłam , po drugie jeżeli to był uśmiech to gdzie on był ? Dla mnie i ludzi z filmiku , z sondy jednak wygrał Miłosz. Nie jestem złośliwa, jury tak zdecydowało , że Damian wygrał . Damian nie jest brzydki, ma inna urodę ale Miłosz nie da się ukryć jest bardzo przystojny. To on powinien wygrać . Tyle na temat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 1:50
jak dla mnie wszyscy wygrali, samo wyjście i pokazanie się przed ludźmi, brawo za odwagę i dystans to tego wszystkiego, a co do urody jest ona subiektywna :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Xxx niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 12:42
Zgadzam się że wszyscy są wygrani. Ja osobiście kibicowalem pani nr 2 :) :) :) smuklej wysokiej brunetce, super!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kibicka niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 13:50
Mi się podobała również Pani nr 2 :) i Pan numer 2 mmmm .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anka niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 14:40
Moja rodzinka kibicowała dziewczynie nr 2 i chłopakowi nr2, ich uroda i klasa powalała. Szkoda ze jury nie doceniło. Gratuluję wszystkim uczestnikom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 16:14
~ napisał(a): Damian się uśmiechał ? Po pierwsze nie zauważyłam , po drugie jeżeli to był uśmiech to gdzie on był ? Dla mnie i ludzi z filmiku , z sondy jednak wygrał Miłosz. Nie jestem złośliwa, jury tak zdecydowało , że Damian wygrał . Damian nie jest brzydki, ma inna urodę ale Miłosz nie da się ukryć jest bardzo przystojny. To on powinien wygrać . Tyle na temat




Damian był bezkonkurencyjny i w głosowaniu internetowym jak i na wybiegu,jeśli uważasz że Miłosz wygrał w głosowaniu bo obejrzałaś filmik trwający zaledwie 3 minuty i jak raz byli to wszyscy mieszkańcy Nowogrodźca i okolic to jesteś w błędzie.Mogłaś podejść pod scenę i zobaczyć tam bijących mu ludzi brawo. Miłosz ma rok na to żeby bardziej się przygotować do ponownych castingów,niech więcej się uśmiecha,a Damian z chęcią przekażę mu koronę. Tyle w temacie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
25 sierpnia 2015r. o 18:01
ela napisał(a):
~ napisał(a): Miłosz Miłosz...Przestańcie gadać niepotrzebne fanaberie ! Wygrał Damian i to zasłużenie, bo w porównaniu do innych facetów robił coś na scenie i dał coś z siebie i przede wszystkim się uśmiechał czego Miłoszowi zabrakło ;) Gratulacje Damian ! :)
Obaj są piękni. Na zawodach sportowych zawodników dzielą setki sekundy, co nie znaczy, że są gorsi. Dziś ten wygrywa, jutro inny. !!
Skąd mi tam wykrzyknik wskoczył ?? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 18:04
A Paweł Wilk się duzo usmiechal i co ? ;) To nie był konkurs na ilość uśmiechów. (Przy okazji pozdrowienia dla Pawla)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego