Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

polo market i obsługa na dziale mięso

~~ANONIM niezalogowany
7 lutego 2017r. o 19:26
Moja droga nie przejmuj się znam takie sytuacje z własnego doświadczenia...Więc nie warto psuć sobie zdrowia.. ;) A teraz do pani Ani jest takie magiczne słowo 'przepraszam" mam nadzieję że będzie Panią stać użyć tego słowa.
Szanowny kliencie jak widzisz kolejki lub inne sytuacje które Ci sie nie podobają po prostu wyjdź.Niestety my się nie sklonujemy.Zaznaczę że są mili i kulturalni klienci którzy rozumieją że nie ma ludzi do pracy i my też jesteśmy ludźmi "TEN SIĘ NIE MYLI CO NIE PRACUJE "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pp niezalogowany
7 lutego 2017r. o 20:15
W sklepie w którym pracuje kasjerki dostały podwyżki o 450 zl brutto a klienci jak narzekali tak narzekają. To nie wina kasjerek że za mało zarabiają.nie podoba się? Zmień sklep
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~;( niezalogowany
8 lutego 2017r. o 1:16
A mnie Kocham Bolec.Info i twoj paragon. Jak dla mnie to mozesz nawet krasc z tego smierdzacego sklepu, tylko wyjasnij mi wlasnie ,,dlaczego i jak zrobic caly wozek zakupow" za 30 zl.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lutego 2017r. o 7:05
Cały czas piszecie że kasjerki mało zarabiają i siedzą na kasie cały dzień i wnioskuje z tego że za najniższą krajowa to można być opryskliwym chamem bez kultury.Panie przyjmując się do pracy wiedzą za ile i w jakim systemie czasu będą pracować.Nic nie daje przyzwolenia na bycie chamskim ani kasjerce ani klientowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 lutego 2017r. o 7:06
Cały czas piszecie że kasjerki mało zarabiają i siedzą na kasie cały dzień i wnioskuje z tego że za najniższą krajowa to można być opryskliwym chamem bez kultury.Panie przyjmując się do pracy wiedzą za ile i w jakim systemie czasu będą pracować.Nic nie daje przyzwolenia na bycie chamskim ani kasjerce ani klientowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~baba jaga niezalogowany
8 lutego 2017r. o 10:51
Żal ci tyłek ściska bo ktos ma kefir po terminie lub zczerniałego banana? Myslisz że ludzie zmuszeni kupowac takie towary jak sie z tym czują?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~baba jaga niezalogowany
8 lutego 2017r. o 10:54
A czemu nie na monopolu? bo szlachcie odciski na wypieszczonych stópkach sie zrobią? to b.dobre miejsce żeby zrzedy przestały zrzedzic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~baba jaga niezalogowany
8 lutego 2017r. o 11:01
Zgadzam sie z tym na 1000000%.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego