Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

polo market i obsługa na dziale mięso

~~zwrotniczy niezalogowany
5 lutego 2017r. o 22:47
ela napisał(a): Sprzedawcy są w porządku, ale ostatnio dużo rzeczy podrożało. Np. najtańszy płyn do naczyń jest droższy o 50%. Ani pensje, ani emerytury tak nie wzrosły. Co się dzieje?


Co ?
"DOBRA ZMIANA" :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja niezalogowany
6 lutego 2017r. o 0:30
Wymysł, co ma do tego dobra zmiana ?
Zawsze w sklepie będzie się narzekało że jest "drogo" a emerytura "mała".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 lutego 2017r. o 10:49
Muchomorek, ludzie doskonale wiedzą co jest chore, a co zdrowe. Jak coś kosztuje 1.29 i za chwilę 1.99, to ile to jest procent?
Nie każdy korzysta z pomocy Państwa i zgrywa bogacza, który nie zauważa cen. Sami pracownicy też pewnie liczą każdą złotówkę.
"Ja" , co znaczył cudzysłów przy słowie mała emerytura. 900 czy 1000zł po opłaceniu mieszkania, prądu, gazu, telefonu rzeczywiście według ciebie wystarczy na zakupy bez liczenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kapitanameryka niezalogowany
6 lutego 2017r. o 13:43
~~ napisał(a): Ja akurat miałam w Polo sytuację, że była długa kolejka, ekspedientka była miła i uwijała się jak w ukropie, ale za to mięso które kupiłam było śmierdzące. Nie mam do niej pretensji, bo wiem że każą im sprzedawać nawet nieświeże mięso, po prostu już nigdy tam nie kupię.
Druga sprawa to krojenie sera i wędlin. Po co? Przecież można to robić na bieżąco, ile klient potrzebuje. A teraz wszędzie taka głupota-nakroją te góry sera i wędlin, potem to leży godzinami i się zsycha, a jak ktoś nie chce takiego zeschniętego z wierzchu to one mówią, że innego nie dadzą bo ten muszą sprzedać. To po jakiego groma tyle kroją?



Wiesz po co kroją??? to weź taki pokrojony kawałek i sprawdź na innej wadze czy pokazuje tak samo jak jest wydrukowane na metce :D :D :D :D i się wtedy dowiesz dlaczego kroją
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kapitanameryka niezalogowany
6 lutego 2017r. o 16:14
A tak wracając do tematu, to obsługa się nie podoba tak? A klienci jacy potrafią być to się włos jeży na głowie. Owszem jest mnóstwo miłych sympatycznych ludzi ale drugie tyle chamów wiecznie nie zadowolonych ze wszystkiego z wiecznymi pretensjami pieniaczy. Myślą ze są panami sytuacji bo oni płacą i w myśl powiedzenia klient nasz pan.Faktem jest że nie każdy nadaje się do handlu , ludzie idą pracować bo akurat nie ma wyboru i ani nie mają cierpliwości i chęci a i pensja dziadowska i tak wszystko na raz. Ogólna frustracja. A klienci dzisiaj są nauczeni natychmiast szybko . W tych marketach to ciężka praca współczuje tym wszystkim kobietom naprawdę. A wy klienci pomyślcie czasem że to tylko ludzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 lutego 2017r. o 16:19
~ napisał(a): dziś w godzinach rannych byłam w polo mrkecie panie na dziale mięso były takie nie miłe i opryskliwe nie dziwie się czego tam tak często jest wymieniana obsługa .Chciałam kupić boczek rolowany a pan sprzedająca daje mi skrawek końcówki tego boczku mówię do niej że chce z nowego kawałka a ta z buzią że jak ja tego nie kupie o ona będzie musiała sobie to wziąć z buzią zabrałam się i poszłam. Teraz nie my decydujemy co chcemy tylko sprzedający no niestety obsługa do wymiany .



Tak , jak nie masz pojęci o tym jak ludzie sa wykorzystywani i obciążani w takich miejscach kosztami , to się zatrudnij i będziesz miała okazję sie sama przekonać i być miła . Pracowałam kiedyś w jednym sklepie nie w Bolesławcu akurat , gdzie właścicielka wynosiła wędliny ze sklepu i tydzień w tydzień były jakieś braki i obciążała tym pracownice. Zresztą wszystkimi brakami. Ludzie się czasem godzą na taką prace bo nie maja na daną chwilę wyjścia. A jesli jest rotacja to na pewno nie z przyczyn obsługi tylko warunków tam panujących a ludzie się zwalniają bo maja dość
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:( niezalogowany
6 lutego 2017r. o 20:26
Ooo juz prosze tak nie przesadzac, ze tak zleaja pracownicy. Potwierdzam to, co pisala wczesniej osoba, pracownicy to, co sie sprzeda maja za grosze. Korzystaja z tego nke tylko pracownicy marketu, ale i osoby postronne(zony, mezowie, kochankowie, pracownicy galerii) co z tego, ze zarabia 1300 jak codziennie wynosi po 3, 4 reklamowy zakopow za 20zl. Na zywnosc nie wydaja. A jak ktos nie wierzy to mozesObie pojsc zobaczyc jak pracownicy chociazby ochrony galerii robia zajupy i ile za nie placa. A jak chodzi o pracownikow to spojrzcie jakie torby wynosza po 22. Naprawde zarabiajac 1300 zl stac by bylo ich na to. Nie robcie jaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:D niezalogowany
7 lutego 2017r. o 18:07
Hahaha naprawde komiczne :) Zapraszam pod galerie o 22,kazdy z Polo da paragon i niech osoba zaintersowana sama zobaczy co za ile dlaczego i na co... W temacie nie chodzi o pieniadze haha chodzi o traktowanie ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza