Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

polo market i obsługa na dziale mięso

2945
Mgosia
5 lutego 2017r. o 15:17
A ja się wcale nie dziwie, że czasami człowiekowi puszczą nerwy. Mało tego jak stoję w kolejce i widzę paniuśkę , która pół godziny zastanawia się nad zakupem mięsa , a później kupuje 7 deko. Ale tylko po to, żeby za chwilkę wrócić i stwierdzić, że jednak tego mięsa nie potrzebuje . To aż mi noga lata, żeby kopnąć w sam środek ... :>
I tutaj pozdrawiam panią z Intermarche , za jej cierpliwość i opanowanie , ja bym tak chyba nie potrafiła . Wielki szacun !!

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~muchomorek niezalogowany
5 lutego 2017r. o 15:24
Denerwują mnie takie posty typu ze kasjerki są nie miłe , a jak mają być miłe jak siedza na kasie po 8 godzin , bez przerwy , chce im się do kibla , a taka jedna z druga w kolejce robią problemy. Ze jak to , ze musza zostac obsluzone bo im sie spieszy. Dziewczyna ledwo stoi a babka krzyczy na pol sklepu ze co to ma byc , ze zniszczy ja , straszy interwencja. Nie wina kasjerek ze tak placa , ze nie doceniaja ich pracy , ze nie ma ludzi do pracy , tak naprawde niebawem tam nikogo nie bedzie , bo nie dosc ze dziewczyny dostaja marne grosze sa zle traktowane , to jeszcze wysluchuja od klientow wyzwisk pretensji , jakby to one byly wszystkiemu winne. Jak wam sie cos nie podoba , to zamiast wyladowac swoje nerwy na biednej dziewczynie , moze zadzwoncie na infolinie polomarketu , wkoncu to oni odpowiadaja za sklep . Troszke takiego ludzkiego myslenia , zrozumienia drugiego czlowieka. A moze taka jedna z druga powinna stanac za kasa i zobaczyc jak to jest , stojac przez 8 godzin. dziewczyna ostatnio z placzem uciekla z kasy , dlaczego bo babka musiala sie wyladowac , bo ceny sie nie zgadzaja , bo kolejki , a co ona temu winna , troszke oglady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 lutego 2017r. o 15:43
~ napisał(a): dziś w godzinach rannych byłam w polo mrkecie panie na dziale mięso były takie nie miłe i opryskliwe nie dziwie się czego tam tak często jest wymieniana obsługa .Chciałam kupić boczek rolowany a pan sprzedająca daje mi skrawek końcówki tego boczku mówię do niej że chce z nowego kawałka a ta z buzią że jak ja tego nie kupie o ona będzie musiała sobie to wziąć z buzią zabrałam się i poszłam. Teraz nie my decydujemy co chcemy tylko sprzedający no niestety obsługa do wymiany .


Faktycznie dramat wprost- bo boczusia nie kupiłaś taki jak chciałaś.Proponuję do TV z tym pójść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oooo niezalogowany
5 lutego 2017r. o 19:18
Jesli chodzi o polo market to mnie zastanawia jedna dziwna akcja. Spotkalam sie z tym kilkukrotnie. Stoje za facetem, ltory ma praktycznie caly wozek zakupow, wszystko pieknie kasowane, a rachunek jaki? Niepelne 30 zl. To za kilka artykulow place po 50. Tych sytuacji widzialam kilka i to byli rozni mezczyzni, jeden to chyba maz pracownicy, bo przy kasie klepala go po dupie. Moze ktos wyjasnic mi w czym rzecz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
5 lutego 2017r. o 19:30
Sprzedawcy są w porządku, ale ostatnio dużo rzeczy podrożało. Np. najtańszy płyn do naczyń jest droższy o 50%. Ani pensje, ani emerytury tak nie wzrosły. Co się dzieje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 lutego 2017r. o 21:59
Ja akurat miałam w Polo sytuację, że była długa kolejka, ekspedientka była miła i uwijała się jak w ukropie, ale za to mięso które kupiłam było śmierdzące. Nie mam do niej pretensji, bo wiem że każą im sprzedawać nawet nieświeże mięso, po prostu już nigdy tam nie kupię.
Druga sprawa to krojenie sera i wędlin. Po co? Przecież można to robić na bieżąco, ile klient potrzebuje. A teraz wszędzie taka głupota-nakroją te góry sera i wędlin, potem to leży godzinami i się zsycha, a jak ktoś nie chce takiego zeschniętego z wierzchu to one mówią, że innego nie dadzą bo ten muszą sprzedać. To po jakiego groma tyle kroją?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 lutego 2017r. o 22:04
ela napisał(a): Sprzedawcy są w porządku, ale ostatnio dużo rzeczy podrożało. Np. najtańszy płyn do naczyń jest droższy o 50%. Ani pensje, ani emerytury tak nie wzrosły. Co się dzieje?

Może propaganda antyrządowa się dzieje? Bo ja nie zauważyłam jakiś znaczących wzrostów. Co roku w okolicy świąt Bożego Narodzenia wszystko trochę drożeje i zazwyczaj tak już zostaje, ale to głownie żywność. Tak jest co roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~muchomorek niezalogowany
5 lutego 2017r. o 22:16
no bez jaj !! jak sie bierze artykuly drozsze do koszyka , to czasem za 5 rzeczy mozna zaplacic powyzej 50 zł , a tez mozna za 50 zł kypujac tansze produkty w promocji czy z polokarta tyle zapłacić i miec wiecej tych zakupów, co to za bzdury juz piszecie, bez jaj ludzie , to juz jest chore
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.