Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Lovink Polska Wykroty Strefa

~ niezalogowany
2 listopada 2009r. o 16:37
~ napisał(a): nie idzie się tam dodzwonic, dlatego proszę podać adres emeila jeśli już ktoś ma pod jaki można wysłać podanie do nich. dzięki


Ja się dodzwoniłem bez problemu na podane tu numery, ale nie dzwoniłem w sprawie pracy :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eminencja:-) niezalogowany
5 listopada 2009r. o 11:34
o a to ciekawe że ktoś dzwoni do firmy nie w sprawie pracy??? :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gg niezalogowany
9 grudnia 2009r. o 21:14
fajna firma,ściema na każdej zmianie spanie na nockach i karty,za taką robote dobrze płacą. :P :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mini niezalogowany
28 grudnia 2009r. o 22:16
o prosze ktoś spi na nockach,ciekawe bo ja nie pamiętam spania na nockach i sciemy na kazdej zmianie .pierdoły człowieku opowiadasz tyle ci powiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kwiatuszek niezalogowany
29 grudnia 2009r. o 22:27
Ja pracowałam tam prawie 2 lata. Na początku atmosfera super później gorzej!Zwolnili mnie z dnia na dzień.Sama wychowuję dziecko praca ta była moim jedynym źródłem utrzymania . Ale zwalniając mnie nikogo to nie obchodziło. Trudno się mówi. Mogę pochwalić jedynie dziewczyny z działu kontroli i jakości. Jeżeli jesteście zainteresowani pracą tam najlepiej wysłać CV i spróbować swoich sił w LOVINK POLSKA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
17 stycznia 2010r. o 19:39
powiem tak:) kiedys atmosfera była super a teraz jest nieciekawie złaszcza na jerdym dziale .
wtajemniczeni wiedza o co chodzi:)) i o który dział chodzi:))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2010r. o 16:02
były w firmie podwyzki... tylko czy 2,5 % mozna nazwać podwyzką? to pytanie pozostawiam bez odpowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2010r. o 16:25
atmosfera czasami nie do wytrzymania- potwierdzam, ale tak to jest jak na jakimś dziale pracuja same baby;D jedna drugą w łyżce wody by utopiła;d
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza