Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Przedszkolanka szarpie i krzyczy na dzieci

~Franko niezalogowany
8 września 2015r. o 13:27
Do ,,xl'' Co ruszyło sumienie żal dupke ściska, trafiłem z tym twoim dziecinstwem hehe widać jaka jestes osoba, widać dużo przemocy w rodzinie, co matka ojciec tez tobą szarpali, cwaniak tak to ja bo nie wyobrażam sobie żeby szarpać pięcio latkiem ale u ciebie to normalne pewnie tez tak robisz ze swoimi dziećmi, a do dyskusji cie nie zapraszałem wiec żegnam cie ozięble. Sa inne sposoby niż fizyczne na ukaranie i wychowanie dziecka, ale ty z gory zakladasz przemoc. Szkoda mi ciebie a wszczegolnosci twoich dzieci...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
8 września 2015r. o 13:30
Już widzę że niektórzy rozumieją to jako rękoczyny a to poważny zarzut. Temat pokazuje jak każdy w inny sposób rozumie całą sytuację a tym bardziej dziecko.Zaraz się zrobi że dziecko było pobite
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
8 września 2015r. o 13:35
Franko zaparz sobie melisę, odpocznij bo ci żyłka pęknie

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Facet niezalogowany
8 września 2015r. o 13:37
Franko placku :) nie musisz nam opowiadac swojej biografi z przykreconymi zabawkami do podłogi lub z baranami w domu bo to widac po twojej wypowiedzi.. -użytkownik xl ma racje. Sam bys pewnie nie dal rady z grupka dzieci a komus mowilsz zeby prace zmienil. Zal mi Ciebie ale bardziej Twoich dzieci...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
8 września 2015r. o 13:40
~Facet napisał(a): Franko placku :) nie musisz nam opowiadac swojej biografi z przykreconymi zabawkami do podłogi lub z baranami w domu bo to widac po twojej wypowiedzi.. -użytkownik xl ma racje. Sam bys pewnie nie dal rady z grupka dzieci a komus mowilsz zeby prace zmienil. Zal mi Ciebie ale bardziej Twoich dzieci...


Dobrze powiedziane ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Franko niezalogowany
8 września 2015r. o 13:42
No boleslawieckie święte krowy ktoś chce mi powiedzieć jeszcze coś mądrego to ja wykupczym sie na niego hehe zreszta i tak kupczym na was

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
8 września 2015r. o 13:49
Widać jaki intelekt prezentujesz , rodem tych co na wyspie Kos rzucają własnymi odchodami w ludzi czyt." biednymi uchodźcami"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Franko niezalogowany
8 września 2015r. o 13:50
Widać boleslawieckie święte krowy żal wam dupke ściska widać same mądre komentarze żegnam was ozięble !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza