Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
H. Prabucki: Państwa głos, to dla mnie zaszczyt i zobowiązanie
~ niezalogowany
9 września 2015r. o 17:49
~ napisał(a):
~ napisał(a): Hubert, daj sobie już spokój! Odgrzewane kotlety są ciężkostrawne :D


Niedosmażone mogą być trujące :P


Dlatego najlepsze są takie w sam raz :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łuki niezalogowany
9 września 2015r. o 20:57
Kim jest ten człowiek? Pytałem sąsiadów nikt nic o nim nie potrafi powiedzieć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adm niezalogowany
9 września 2015r. o 21:04
~Łuki napisał(a): Kim jest ten człowiek? Pytałem sąsiadów nikt nic o nim nie potrafi powiedzieć


To wykup na bolcu swoją reklame, kontrkandydacie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2015r. o 23:42
~Łuki napisał(a): Kim jest ten człowiek? Pytałem sąsiadów nikt nic o nim nie potrafi powiedzieć


To przeprowadź się do Bolesławca, tam znają go wszyscy :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaska niezalogowany
10 września 2015r. o 13:18
sklep Dino jest zadługą Pana Filisa,prezydent już mu podziękował gdzie ty żyjesz AGO emeryci chodzą tylko po lekarzach ,Pan Prabucki bez kolejki dostał się do gabinetu urologa pod drzwiami czekało 50 osób
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bondo niezalogowany
10 września 2015r. o 13:21
przed wyborami każdymi Pan Prabucki w przedsionku kościoła siedzi i przyjmuje pieniądze za remonty cha cha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A po wyborach niezalogowany
10 września 2015r. o 13:41
A po wyborach broni Hetela na Walnym Zgromadzeniu twierdząc, że należy "pozwolić pracować zarządowi" czyli panu z PZPR? Rozdwojenie jaźni czy koniunkturalizm?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A po wyborach niezalogowany
10 września 2015r. o 13:41
A po wyborach broni Hetela na Walnym Zgromadzeniu twierdząc, że należy "pozwolić pracować zarządowi" czyli panu z PZPR? Rozdwojenie jaźni czy koniunkturalizm?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza