Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

UPC - CIĄG DALSZY CHAOSU

~RRR niezalogowany
24 września 2015r. o 6:27
~Masakra napisał(a): Ta firma do dno i 10 metrów mułu... nic nie wiedzą kłamią w żywe oczy, bałagan na kółkach... To jakiś żart... Jeśli ktoś jeszcze nie podpisał umowy to szczerze odradzam... Aby "nic się nie dowiedzieć" spędziłem przez ostatnie 3 miesiące w kolejce więcej czasu niż w przychodniach przez ostatnie 10 lat. Klient traktowany niepoważnie, ciągłe latanie i prostowanie dokumentów, które wyglądają jak pisane na kolanie. Moja umowa, wyglądała jakby gimnazjalista robił ctrl+c, ctrl+v i to niestety bez ładu i składu. Sprzęt dostarczany w ramach umowy to złom, a moje łącze po "modernizacji" jest dużo gorsze niż za AzartSat'u. Naprawdę i szczerze dajcie sobie spokój... alternatywy jest dużo, a zdrowie ma się jedno.


Potwierdzam.Podpisałem umowę w sierpniu.Dołożyli mi 19,90 zł opłaty jednorazowej za "aktywację usługi" .Wszyscy w klatce już mają i to bez opłat dodatkowych,natomiast ja mam użeranie z tą zas... na firmą i jak na dzisiaj sygnał analogowy.
Jeden burdel i niekompetencja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
24 września 2015r. o 6:42
Moi sąsiedzi dostają teraz informację o tym, że ma przyjść monter i zainstalować nowy modem w mieszkaniu. Ciekawe, czy też postawią wiatę. A u mnie w bloku jest wiele osób starszych, niepełnosprawnych i na pewno nie będą schodzić, żeby stać w kolejce. Ciekawe czy ktoś z UPC w takiej sytuacji pofatyguje się do mieszkania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2015r. o 8:39
Czy jesli podpisalam zlecenie na uslugi w sierpniu i pan zapewnial mnie ze w ciagu kilku dni przyjda i zaloza co na zleceniu jest nawet napisane a po wielu moich telefonach dowiedzialam ze dopiero za miesiac beda robic najpierw przylacza to czy moge zrezygnowac - w koncu nie tak sie umawialismy???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zzzz niezalogowany
24 września 2015r. o 8:47
A umie chodzi wszystko ok nawet wfi szkoda że nie można ustawić sobie kolejności programow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2015r. o 8:50
~ napisał(a): Czy jesli podpisalam zlecenie na uslugi w sierpniu i pan zapewnial mnie ze w ciagu kilku dni przyjda i zaloza co na zleceniu jest nawet napisane a po wielu moich telefonach dowiedzialam ze dopiero za miesiac beda robic najpierw przylacza to czy moge zrezygnowac - w koncu nie tak sie umawialismy???
I dlaczego od razu nie zamontuja tylko najpierw odlacza a potem trzeba czekac az przyjda jeszcze raz podlaczyc?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anty-chaos niezalogowany
24 września 2015r. o 9:04
Po zamontowaniu nowego dekodera wbrew zapowiedziom marketingowców UPC odbiór programóww TV nie jest lepszy, a wręcz przeciwnie gorszy bowiem pojawiają się "plamy" w odbieranym programie. Czy u innych odbiorców TV też ten problem się pojawią ? Proszę o informację !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawa niezalogowany
24 września 2015r. o 9:34
Czy jest chociaż jeden klient zadowolony z usług UPC w Bolesławcu? Chodzi mi o byłych odbiorców AZART-SATU.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~D2l niezalogowany
24 września 2015r. o 9:39
UPC ma po prostu za mało ludzi do pracy - wiekszosc z lapanki - bez wczesniejszego doswiadczenia - przychodza i podlaczaja - jak jest jakis problem to nic nie moga poradzic - zglaszaja to dalej i technik pozniej przyjezdza i eliminuje usterke. Jednak technikow jest za malo i przez to czekamy. :(

W nowych modemach - dokładnie modemo routerach - jest wifi - ale dla starych abonentow Azartu jest ono zablokowane - wifi aktywuje się dopiero gdy podpisze się umowę z UPC na prędkość 30mb lub większą. (wiec nawet jak ktos mial 32 mb w azarcie to wifi bedzie nieaktywne)

Burdel straszny i niestety przez ten okres przełączenia będzie masakra :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza