Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
BolecSonda: Piotr Roman posłem?
~kronus niezalogowany
17 września 2015r. o 22:07
Ale sie wicek mieszał zeby nie narazić się panu swemu. :) dobre... boją sie go w tym ratuszu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2015r. o 6:16
To ze jest prezydentem to już jest pomyłką!! A teraz jeszcze wszystkich oklamal! Ciekawe co ma do powiedzenia w związku z tym. Przecież tak ładnie mówił ze nie będzie kandydował! to co teraz wymyśli?? Ze tak wyszło? Zona go zmusiła?? A może przez pomyłkę znalazł się na liście??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
18 września 2015r. o 6:27
Ale "dyplomata " z tego vice,no,no...... chyba nadaje sie już do sejmu ,a może nawet do senatu.
Swoja drogą to jeżeli to info jest prawdziwe to ja mam chyba omamy słuchowe.Czy przesłyszałem jak po tym gdy Kukiz ich spławił ,Pan Prezydent mówił ,że zawarł umowę z mieszkańcami na rządzenie Bolesławcem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~emeryt niezalogowany
18 września 2015r. o 6:58
Filipowicz, bardzo fajny kandydat, wg mnie lepszy od Romana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gizmo niezalogowany
18 września 2015r. o 7:22
No co wy pan prezydent robi za lokomotywę do spełniania ambicji politycznych swojej pragnącej uwielbienia świty, pierwszego sekretarza jego partii, byłych teraźniejszych i przyszłych przewodniczących rady miasta no i pośledniejszych opiekunów. O świtę należny dbać my mieszkańcy w tym zamieszaniu na pewno jesteśmy na szarym końcu.
Bo świta pana prezydenta na dno ciągnie niebytu politycznego ile można się zdzierać dla głupkowatej i niewydolnej bandy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2015r. o 7:24
Jeśli ktoś się nadaje na prezydenta to nie Roman a Filipowicz właśnie - Roman się nadaje tylko do intrygowania politycznego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ramaj niezalogowany
18 września 2015r. o 7:39
~ napisał(a): Jeśli ktoś się nadaje na prezydenta to nie Roman a Filipowicz właśnie - Roman się nadaje tylko do intrygowania politycznego.


A jacy u nas są politycy ? Całą ta zgraja ,od lewa do prawa to tylko intryganci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wojti niezalogowany
18 września 2015r. o 8:50
Wesoły facio z tego wice. Zamieszał się jak szpak w czereśniach... Uważaj pan, bo car zazdrosny i zaraz będzie bura.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza