ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4499, 28 lutego 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Hotel Garden zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tylko na Bolcu22 października 2017r. godz. 04:12, odsłon: 6861, Kazimierz Marczewski
Gdy na dworze robi się szybko ciemno, a wieczory są coraz dłuższe, zabawy seniorów przenoszą się spod wiaty na salę
Bolesławiec - Informacje: Jesienny bal bolesławieckich emerytów Jesienna zabawa seniorów 21.10.2017r. (fot. Krystian Kawa)

Gdy na dworze robi się szybko ciemno, a wieczory są coraz dłuższe, zabawy seniorów przenoszą się spod wiaty na salę. Nie inaczej było 21 października członkowie i sympatycy Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, rozpoczęli październikową, jesienną biesiadą od odśpiewania "Sto lat" i toastu z okazji Europejskiego Dnia Seniora, który przypadał 20 października. Potem była zabawa, pogawędki i tradycyjne emeryckie spotkanie. Wszystko przy muzyce (przygrywał jak zwykle Pan Bronek) i dobrze zastawionych stołach. Czas mijał szybko i przyjemnie, ciągle było go za mało.

Minął zaledwie miesiąc, a już zarząd koła zorganizował kolejną biesiadną imprezę. Seniorzy bawili się jak zwykle znakomicie, atmosfera spotkania integracyjnego była tradycyjnie bardzo dobra. Radości, uśmiechu a przede wszystkim kondycji nie brakowało. Wspominano też niedawno odbyte uroczystości z okazji 40 - lecia Związku.

- Kolejne nasze integracyjne spotkanie przejdzie zapewne szybko do historii i naszych wspomnień - mówi Jan Doktor przewodniczący Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.- Za jego organizację dziękuje wszystkim zaangażowanym członkom związku i zarządu. Pomału zbliżamy się do pożegnania starego i powitania nowego roku - dodaje.

Na jesienną zabawę przyszło ponad sto osób, było jak zwykle bardzo biesiadnie i swojsko. Nasi seniorzy są przecież najbardziej roztańczonym seniorami na świecie. Do zobaczenia na kolejnej zabawie!

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

~~tom   23 października 2017r. o 18:26

~~tom

Postów:

Wszystko pięknie, tylko dlaczego, zawsze na pierwszym planie, kamerzyści pokazują, bardzo, ale to bardzo chudą panią ? wywiającą Napewno to, coś znacząca osoba ! ale głębiej są panie, które, też należałoby pokazać Bo ciągle patrzeć, na tą sama osnic ciekawego Pozdrowienia
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~   23 października 2017r. o 22:21

~~

Postów:

~~tom napisał(a): Wszystko pięknie, tylko dlaczego, zawsze na pierwszym planie, kamerzyści pokazują, bardzo, ale to bardzo chudą panią ? wywiającą Napewno to, coś znacząca osoba ! ale głębiej są panie, które, też należałoby pokazać Bo ciągle patrzeć, na tą sama osnic ciekawego Pozdrowienia

Przecież oni pokazują od kilku lat jedno i to samo zdjęcie.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Krzysiu   30 października 2017r. o 11:08

~~Krzysiu

Postów:

Chętnie bym nawiązał kontakt z taka " emerytką " chociaż sam mam 54 lata ...oj bardzo chętnie . Mnie nie wpuszczą na bal ./.za młody jestem a tam tyle Pań jeszcze interesujących .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~   30 października 2017r. o 12:04

~~

Postów:

Kiedyś w latach pięćdziesiątych/ sześćdziesiątych, w każdą sobotę, w "Piaskowcu"mieszczącym się, za przejazdem kolejowym, były organizowane zabawy pod chmurką.Pamiętam , jak moi rodzice biorący udział w takiej zabawie, przynosili nam z niej kotyliony.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~edek   30 października 2017r. o 12:59

~~edek

Postów:

Teraz bez " kokaitylionów" młodzi nie umieją się zabawić he he he ...
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

reklama Zapraszamy
reklama SKOK Stefczyka zaprasza