ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4532, 1 kwietnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tekst zlecony20 lutego 2019r. godz. 12:05, odsłon: 16902, Zlecony tekst
Jakie możliwości daje Ci praca z Oriflame i dlaczego jest ciekawym rozwiązaniem dla każdego?
Bolesławiec - Informacje: Praca dla każdego - konsultantka Oriflame Praca dla każdego - konsultantka Oriflame (fot. )

Praca w charakterze konsultanta marki kosmetycznej kojarzy się najczęściej z zajęciem dla młodych dziewczyn poszukujących dodatkowego źródła pieniędzy lub sposobu na utrzymanie się w momencie, gdy ich grafik na studiach czy w życiu prywatnym nie pozwala na podjęcie pełnowymiarowej, etatowej pracy. Czy jednak rozdawanie katalogu produktów i zbieranie zamówień kosmetycznych od znajomych i przypadkowych ludzi musi być wyłącznie nudną pracą dorywczą? Oczywiście, że nie! Oriflame to marka, która na rynku światowym istnieje już na tyle długo, że zdążyła sobie wyrobić dobrą opinię zarówno wśród wielbicielek ich kosmetyków, jak i osób które zdecydowały się na pracę konsultanta i z lekkiej pracy dorywczej przekształciły ją w życiową karierę. Jakie możliwości daje Ci praca z Oriflame i dlaczego jest ciekawym rozwiązaniem dla każdego?

Oriflame – coś więcej, niż sprzedaż kosmetyków

Praca w Oriflame to zajęcie polegające przede wszystkim na bezpośredniej sprzedaży kosmetyków dostępnych w ofercie katalogowej marki. Każdy, kto zdecyduje się na współpracę z marką i zapisze do klubu na oficjalnej stronie Oriflame otrzyma dostęp do specjalnego konta, z którego będzie mógł realizować zamówienia dla swoich klientów. Każde zamówienie to co najmniej 20% zysku dla Ciebie. Im więcej pracujesz, tym więcej zarabiasz, a jeśli pominiesz jeden katalog – trudno, nie tracisz na tym absolutnie nic poza tym, że w danym okresie po prostu nie zarabiasz. Tak przedstawiona praca może nie wydawać się jednak najbardziej interesującym zajęciem na świecie. Wystarczy jednak odrobinę zagłębić się w historie wielu konsultantów Oriflame, którzy zaczęli współpracę dorywczo a skończyli z satysfakcjonującą karierą na lata, by przekonać się że Oriflame to nie tylko sprzedaż kosmetyków, a jedyna w swoim rodzaju okazja na odniesienie sukcesu w biznesie na totalnie własnych zasadach.

Dlaczego warto pracować z Oriflame?

Praca z marką rozpoznawalną na całym świecie to jeden z lepszych sposobów na wdrożenie się w jakąkolwiek branżę i choć w wielu przypadkach natrafienie na taką okazję jest jak wygrana w totka, pracę w Oriflame możesz podjąć w każdej chwili i tym samym postawić swoje pierwsze kroki w branży kosmetycznej i handlu z firmą, której nazwę znają dziś wielbiciele dobrych kosmetyków z całego świata. Oriflame daje swoim konsultantom unikalne możliwości rozwoju kariery oparte o schemat samodzielnego dążenia do wyznaczonych celów i sukcesu. To Ty masz wpływ na wysokość swoich zarobków, zdobywając kolejne zamówienia i budując własną sieć klientów, którzy z chęcią wrócą po kolejne kosmetyki właśnie do Ciebie. To Ty decydujesz też o czasie, w jakim pracujesz. Oriflame daje Ci możliwość pracy niezależnie od jakiegokolwiek grafiku, co cenią sobie szczególnie studenci, młode mamy czy osoby pracujące na etacie i chcące dodatkowo rozwijać się w kierunku własnego biznesu. O jakim rozwoju mowa?

Każdy zaczyna na początku od pozycji konsultantki Oriflame, stawiając pierwsze kroki w sprzedaży kosmetyków i budowaniu własnej sieci kontaktów wśród konsultantów i Sponsorów marki. Jeśli zaczniesz odnosić jednak na tym polu spore sukcesy, a sprzedaż przychodzi Ci zupełnie naturalnie, istnieje szansa by zacząć rozwijać swoją karierę z Oriflame w stronę budowy własnej sieci sprzedaży, własnego zespołu konsultantów, czy wreszcie własnej marki zajmującej się oficjalną promocją Oriflame. Możliwości jest tu naprawdę wiele i jeśli faktycznie pociąga Cię branża kosmetyczna, masz ochotę poznawać jej tajniki, jeździć na szkolenia i warsztaty, poznawać ciekawych ludzi z całego świata i przede wszystkim budować własną karierę na własnych zasadach, Oriflame to strzał w 10!

Jak dołączyć do zespołu Oriflame?

Elastyczne godziny pracy, bezpośredni wpływ na wysokość zarobków i możliwość szlifowania własnych umiejętności handlowych – Oriflame, choć zajmuje się głównie sprzedażą kosmetyków nie jest wbrew pozorom miejscem wyłącznie dla młodych i zainteresowanych branżą beauty kobiet. W gronie milionów konsultantów marki na całym świecie znajdują się zarówno młodzi, jak i starzy, panie, jak i panowie, a wszyscy mają na celu jedno – pracę na własnych zasadach, we własnym tempie i dodatkowy zarobek zależny wyłącznie od ich zaangażowania w pracę. Jak dołączyć do ich grona? Wystarczy, że na oficjalnej stronie Oriflame wypełnisz odpowiedni formularz zgłoszeniowy lub skontaktujesz się ze znanym sobie konsultantem, który zaprosi Cię do swojego teamu. Oriflame to zgrany zespół zaangażowanych ludzi, którzy cenią sobie pełną wolność zawodową. Spróbujesz swoich sił?

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 4 5 6 7 8 9

~Jaskrawoniebieska Rudbekia   przedwczoraj o 21:10

~Jaskrawoniebieska Rudbekia

Postów:

http://vstm-e.ru/vodoochistka-i-sistemyi-filtratsii-vodyi/
http://socialnewss.com/?p=4622&unapproved=23096&moderation-hash=ccb1087c4cb330764f4b3ee7630d67b2#comment-23096
https://www.makemoneyaffiliate.info/10-reasons-affiliate-marketer/
http://bkoolhvac.com/2019/07/29/how-much-does-it-cost-to-have-hvac-with-hepa-filter/?unapproved=2926&moderation-hash=cf526ed178782ee39a2078a239e224cd#comment-2926
http://popcultpins.com/wood-challenge-coins/?unapproved=3111&moderation-hash=2b07fdd7ceed2f61123f7e57ff516b9a#comment-3111
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 4 5 6 7 8 9

reklama Efekt-Okna zaprasza