ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4365, 17 października 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum
Nie znaleziono szukanego newsa.
Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5 6

~~Butelkowy Cytryniec   11 października 2019r. o 0:36

~~Butelkowy Cytryniec

Postów:

~~Szarobłękitna Tibuchina napisał(a): Niech jedzie do tej stolicy, miasto może w końcu odżyje, bo już sami emeryci zostali, młodzi uciekają gdzie można zarobić na mieszkanie, a tutaj 1600 zł na rękę a cena za mieszkanie powyżej 200-300 tys nawet ludzie z innych miast tutaj przyjeżdżają i mówią ze strasznie drogo …. niech jedzie i da ludziom żyć, nie ma żłobków, same markety, miasto zabetonowane, miasto nie rozwija się niestety ….


Puknij się w swój dekielek. Prezydent winny, że miasto się rozwija i ceny nieruchomości rosną (bo ten czynnik jest skutkiem rozwoju miasta). Jak ci to przeszkadza - to się przeprowadź do Lwówka, Gryfowa, Lubomierza, czy innej dziury, która nie wyszła jeszcze z tamtej epoki. będziesz miał tanie mieszkanie i nawet Biedrone pod nosem, a do pracy możesz sobie przecież dojeżdżać. We Wrocławiu 1 godzna dojazdu do pracy to żaden rekord, a raczej norma. Więc gdzie widzisz problem?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Bławatkowa Budleja   11 października 2019r. o 3:40

~Bławatkowa Budleja

Postów:

Życzę Romanowi aby został senatorem ,posłem , sekretarzem ONZ,papieżem czy szamanem w Afryce ale niech opuści w końcu to miasto i zabierze ze sobą tą armię klakierów z których wielu to przestępcy czujący się bezkarnie za jego plecami jak choćby K.Ł.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5 6