ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4663, 10 sierpnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Wideo10 lipca 2020r. godz. 14:01, odsłon: 3974, Kazimierz Marczewski
Wierzymy, że razem będziemy budować wspólną Polskę, że wygra Rafał Trzaskowski - Zofia Czernow.
Bolesławiec - Informacje: Bolesławianie są za zmianą Podsumowanie kampanii Rafała Trzaskowskiego w Bolesławcu, w środku Zofia Czernow posłanka na Sejm RP (fot. Kazimierz Marczewski)

W piątek 10 lipca na rynku bolesławieckim przedstawicielki sztabu wyborczego Rafała Trzaskowskiego agitowały, rozdawały ostatnie ulotki i namawiały bolesławian do uczestnictwa w II turze wyborów prezydenckich i głosowania na Rafała Trzaskowskiego. Bolesławianie chętnie brali ulotki( chociaż nie wszyscy) i obiecywali, że wezmą udział niedzielnych w wyborach.

- Jest entuzjazm, wielka moc - mówi Zofia Czernow. - Wierzymy, ze będziemy budować wspólną Polskę. Polska to nasza, wspólna ojczyzna. Wierzymy, że wygra Rafał Trzaskowski, który łączy Polaków- dodaje.

Wywiad z Rafałem Trzaskowskim przeprowadził Kazimierz Marczewski w czasie jego  pobytu pisaliśmy o tym w newsie Rafał Trzaskowski dziękuje bolesławianom

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5

~~Czerwonobrązowa Rezeda   10 lipca 2020r. o 19:18

~~Czerwonobrązowa Rezeda

Postów:

Nie potrafią Romka zmienić z Dudą też się nie da.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Śnieżnobiała Pernecja   10 lipca 2020r. o 19:28

~~Śnieżnobiała Pernecja

Postów:

W końcu odejdzie i wprowadzony zostaną rozwiązania pro LGBT. Może legalna będzie adopcja dzieci przez związki LGBT Głosujcie na Trzaskowskiego
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Perłowy Mak   10 lipca 2020r. o 19:35

~~Perłowy Mak

Postów:

~Grynszpanowa Stokrotka napisał(a): POlska żyje i żyć będzie a ty ryju nie chce świni obrazić i nie tylko ciebie lub was cała choloto z PO wasza z tym niedorozwinientym dziwny czlowiek usem trzaklewskim a szkoda mi się użalać i się nad wami dziwny czlowiek uay znęcać DIABLI Z WAMI JUZ ZA PARĘ GODZIN ODYCHAMY CAŁA PIERSIĄ.


Stokrotko posłuchaj tej piosenki
https://niezalezna.pl/339524-wtedy-polska-nam-sie-uda-kiedy-wygra-andrzej-duda-mala-patriotka-zagrzewa-prezydenta-do-boju
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Karmazynowy Perukowiec   10 lipca 2020r. o 19:37

~~Karmazynowy Perukowiec

Postów:

~~Śnieżnobiała Pernecja napisał(a): W końcu odejdzie i wprowadzony zostaną rozwiązania pro LGBT. Może legalna będzie adopcja dzieci przez związki LGBT Głosujcie na Trzaskowskiego


Ty chłopie wiesz co to LGTB? Z tego widać, że nie!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Kasztanowatoczerwony Szparag   10 lipca 2020r. o 21:33

~Kasztanowatoczerwony Szparag

Postów:

Ja na Dudę głosuję
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Brudnożółta Aksamitka   14 lipca 2020r. o 16:54

~~Brudnożółta Aksamitka

Postów:

Ty durna i niedouczona ylito MIASTA PRZEKRĘTASÓW / zaznaczam że ni wszyscy/ jacy wy naiwni jesteście.Cóz wam ten zaroslak dotychczas dobrego zrobił?Proszę choć o 1 przykład.Ta część własnie małomożdzkowców głosuje na nieznanego typa.Ico? Gdzie ten wasz Rafałek ?Poszedł ustawiac palety w Warszawie i kozy paść te które nie padły.Bo na nic go więcej nie stać.Wstydzicie sie teraz tego faceta i z kim by nie rozmawiał to głsował na PANA DUDĘ.Duzo by gadać ale szkoda strzępic ust na tego faceta .Nwet przyjad Borysa mu nie pomógł wygrać w mądrych gminach Bolesławca.Wstydzcie się samych siebie bo umiecie tylko latać i znicze palić żeby było widniej bo tacy jesteście ciemni.Fu.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Pistacjowa Forsycja   14 lipca 2020r. o 17:11

~~Pistacjowa Forsycja

Postów:

~~Brudnożółta Aksamitka napisał(a): Ty durna i niedouczona ylito MIASTA PRZEKRĘTASÓW / zaznaczam że ni wszyscy/ jacy wy naiwni jesteście.Cóz wam ten zaroslak dotychczas dobrego zrobił?Proszę choć o 1 przykład.Ta część własnie małomożdzkowców głosuje na nieznanego typa.Ico? Gdzie ten wasz Rafałek ?Poszedł ustawiac palety w Warszawie i kozy paść te które nie padły.Bo na nic go więcej nie stać.Wstydzicie sie teraz tego faceta i z kim by nie rozmawiał to głsował na PANA DUDĘ.Duzo by gadać ale szkoda strzępic ust na tego faceta .Nwet przyjad Borysa mu nie pomógł wygrać w mądrych gminach Bolesławca.Wstydzcie się samych siebie bo umiecie tylko latać i znicze palić żeby było widniej bo tacy jesteście ciemni.Fu.

Ty pisowski gnoju i nierobie 10 milionów głosowało na Pana Trzaskowskiego który nie przekupił nikogo tak jak wasz Kaczyński i długopis Duda .Zobaczysz co będzie na jesień pieniądze już się wam skończyły .a bajki o tym że Polacy będą zarabiać 2 tys ęuro możecie gadać tym co siedzą na ławeczkach i czekają na 500+.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona << < 1 2 3 4 5

reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!
reklama Mrowka zaprasza
Święto Ceramiki z Zakładami Ceramicznymi "BOLESŁAWIEC" (19-23.08.2020r.) - ZAPRASZAMY!
Przedsmak Święta Ceramiki Przedsmak Święta Ceramiki

Rabaty dla klientów sklepu internetowego Zakładów Ceramicznych "Bolesławiec"