ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4769, 24 listopada 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tekst zlecony27 października 2020r. godz. 13:06, odsłon: 1725, Chilli Mili
Rynek dowozów jedzenia konsekwentnie rośnie, a pandemia koronawirusa znacznie przyspieszyła ten trend.
Bolesławiec - Informacje: Chilli Mili stawia na dowozy Chilli Mili Bolesławiec stawia na dowozy (fot. Chilli Mili )

Rynek dowozów jedzenia konsekwentnie rośnie, a pandemia koronawirusa znacznie przyspieszyła ten trend. Klienci postrzegają zamawianie posiłków do domu jako bezproblemowe, a przede wszystkim – bezpieczne. Naprzeciw tym potrzebom wyszła bolesławiecka restauracja Chilli Mili, serwująca dania bazujące na chrupiącym kurczaku. Dowozy są tu obecne od dawna, a teraz lokal zdecydował się rozszerzyć działalność – zakupił dodatkowy samochód, by móc obsłużyć większą liczbę klientów i jeszcze szybciej dostarczać zamówienia do celu.

Chrupiący kurczak w Bolesławcu

Chilli Mili działa przy ulicy Bolesława Prusa 16/18/15 w Bolesławcu już od ponad dwóch lat, a w jego menu można znaleźć dania opierające się na chrupiącym kurczaku w panierce. Goście odwiedzają to miejsce, by zasmakować w burgerach, sałatkach, tortillach czy kubełkach pikantnych skrzydełek lub łagodnych stripsów. Zamawiają również przekąski takie jak frytki w kilku wersjach smakowych czy nachosy z sosami i salsami. Dla łowców smaków świetną okazją jest możliwość spróbowania serowych chizadilli czy chicken waffles, czyli wytrawnych gofrów z kurczakiem. Wszystkie te dania można zamawiać również w dowozie do domu lub firmy, a właściciele lokalu stawiają na dalszy rozwój food delivery.

Dowozy w Chilli Mili Bolesławiec

Opcja zamawiania jedzenia na dowóz już od dawna zyskiwała na popularności, lecz w dobie pandemii koronawirusa jednoznacznie określiła przyszłą ścieżkę gastronomii. Według najnowszych prognoz, liczba zamówień ma wzrosnąć czterokrotnie, a pod koniec bieżącego roku wyniesie blisko 1,8 miliarda złotych! Dostawa do domu jest postrzegana jako szybki sposób na udany posiłek, a co najważniejsze daje klientowi poczucie bezpieczeństwa.

- Wprowadzenie czerwonej strefy w całej Polsce mocno wpłynęło na naszą decyzję o wzmocnieniu dowozów – mówi Przemek, manager restauracji Chilli Mili Bolesławiec. – Nowe obostrzenia to nie tylko obowiązek zakrywania nosa i ust we wszystkich przestrzeniach publicznych, ale także ograniczenie liczby gości w restauracjach, a chcemy, by wszyscy nasi klienci mieli łatwy dostęp do swoich ulubionych dań. Stąd decyzja o zakupie dodatkowego samochodu i zatrudnieniu kolejnego kierowcy. Będziemy dostarczać dania do jeszcze większej liczby klientów, a dostawy będą działały tak samo jak dotychczas – szybko, sprawnie i bezpiecznie. Wdrożyliśmy wszystkie procedury epidemiologicznie, bo zdrowie naszych gości jest dla nas najważniejsze.

Jak złożyć zamówienie?

Restauracja Chilli Mili Bolesławiec przyjmuje zamówienia pod numerem telefonu +48 690 645 546, a menu można znaleźć na stronie www.chillimili.pl/restauracje/boleslawiec/. Dostawa jest możliwa nie tylko na terenie Bolesławca, ale także ościennych miejscowości m.in. Bolesławic, Bożejowic, Dobrej, Kruszyna, czy Łazisk.

- Jesteśmy także w trakcie wdrażania systemu do składania zamówień online, więc wkrótce i taka forma będzie u nas dostępna. Wszystkie pozycje z menu będzie można wybierać na specjalnie przygotowanej platformie. O wszystkim informujemy na bieżąco na stronie internetowej i naszym Facebooku – dodaje Przemek

Bardzo popularną formą zamówień w Chilli Mili Bolesławiec są również zamówienia na wynos. Klienci dzwonią do lokalu, zamawiają pozycje z menu i odbierają je na miejscu.

Kontakt z Chilli Mili Bolesławiec

Wszystkie bieżące informacje dotyczące funkcjonowania Chilli Mili Bolesławiec, dowozów i promocji można znaleźć na stronie internetowej www.chillimili.pl i w mediach społecznościowych: www.facebook.com/ChilliMiliBoleslawiec.

 

Chilli Mili Bolesławiec
ul. B. Prusa 16/18, lok. 15, tel. +48 690 645 546
pon.-czw.: 11:00-21:00
pt.-sob.: 11:00-22:00
ndz.: 12:00-21:00

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Szarawa Mięta   27 października 2020r. o 13:15

~Szarawa Mięta

Postów:

Co cię to obchodzi? Ktoś chce i mu smakuje, to zamówi.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Szarawy Cząber   27 października 2020r. o 21:43

~Szarawy Cząber

Postów:

I jak większość restauracji pomija pobliskie miejscowosci jak Osiecznica Tomisław Osieczow poczujcie smak na stronie... ludzie ile wam te auto spali? Weźcie 11 blach za dojazd plus zamowienie za min 30zł nie ograniczajcie ludzi bo nie mieszkają przy Bolesławcu
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Zielonożółta Rzeżucha   27 października 2020r. o 22:43

~~Zielonożółta Rzeżucha

Postów:

Człowiek szybciej się zestarzeje za nim przywiozą a nawet szybciej z buta pójdzie.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Konopny Floks   28 października 2020r. o 8:14

~~Konopny Floks

Postów:

~Szarawy Cząber napisał(a): I jak większość restauracji pomija pobliskie miejscowosci jak Osiecznica Tomisław Osieczow poczujcie smak na stronie... ludzie ile wam te auto spali? Weźcie 11 blach za dojazd plus zamowienie za min 30zł nie ograniczajcie ludzi bo nie mieszkają przy Bolesławcu

Czyżby na terenie gminy Osiecznica nie było żadnej knajpki , która mogłaby skorzystać z tego pomysłu . Pomysł u nas, ale nie w Azji, szczególnie w dużych miastach. Tam niejednokrotnie małe jadłodalnie dostarczają dziennie za pośrednictwem kurierów, jeżdżących rowerami, autobusami, pociągami setki posiłków. Dostawcy posiłków dbają żeby dostarczane one były w czasie, oczekiwanym przez konsumenta. Spóźnienia z dostawą , ze względu na silną konkurencję, są niedopuszczalne.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ciemnoczerwony Szczypiorek   28 października 2020r. o 13:44

~~Ciemnoczerwony Szczypiorek

Postów:

Restaumatic robi dobrą robotę stawiając restauracjom własny system zamawiania jedzenia na stronie. Chili Mili jest tego dobrym przykładem.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!
reklama Fiege - praca !