ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4888, 19 kwietnia 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Interwencja Bolec.Info2 marca 2021r. godz. 11:13, odsłon: 3662, Bolec.Info
- Zapraszamy komendanta policji do nas na weekend, na pewno się wyśpi - mówi Bolecnautka.
Bolesławiec - Informacje: Aleja Party... Aleja Party... zantów (fot. Bolec.Info)

- Młodzież zrobiła sobie pod naszymi oknami knajpę - skarży się mieszkanka Alei Partyzantów. - Hałasują w każdy wieczór, piją, klną, palą, potrafią nawet zrobić sobie z klatki toaletę. Gdy wzywamy policję, radiowóz przyjeżdża, zamiga kogutami, policjanci coś powiedzą młodym ludziom przez uchylone okno, i odjeżdżają. A przecież są obostrzenia a tam grupy po 10, 20 osób skupione siedzą ze sobą i imprezują.

Mieszkanka Alei Partyzantów podkreśla, że w budynkach mieszkają osoby starsze i rodziny z dziećmi a wyspać i się i wypocząć w weekend nie sposób. Mówi też, że gdyby takie skupione grupy młodzieży pojawiły się w Rynku, służby natychmiast by interweniowały.

- Weekendowe imprezy trwają do trzeciej, czasem nawet czwartej rano a każda wizyta policji kończy się gromkimi okrzykami "..bać policję!" - mówi Bolecnautka. - Interwencje w straży miejskiej też nie dały rezultatu. Zapraszamy komendantów policji i straży miejskiej na weekend do nas, na pewno się wyśpią.

- To nie jest tak, że masze interwencje nie dają rezultatów -
mówi dla Bolec.Info rzeczniczka policji w Bolesławiec, aspirant sztabowy Anna Kublik-Rościszewska. - Tylko w minione dwa weekendy wystawiliśmy imprezowiczom z Alei Partyzantów 17 mandatów i skierowaliśmy dwa wnioski o ukaranie do sądu. Poprzednie interwencje też kończyły się wnioskami do sądu i mandatami. Prosimy o informowanie nas w każdej takiej sytuacji. Będziemy interweniować.

Tutaj imprezuje młodzież,.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

~Lawendowy Tamaryszek   2 marca 2021r. o 21:23

~Lawendowy Tamaryszek

Postów:

Szanuje starsze osoby ale nie róbcie już sobie jaj.Wiecznie coś wam nie pasuje, ale najpierw trzeba spojrzeć na siebie. Trzeba przechodzić na drugą stronę ulicy żeby ominąć taka osobę bo się przecież nie ruszy. Jak staną we dwie to chodnik zajęty bo one gadają o mszy. Nie daj boże coś powiedz, zaraz pociśnie że człowiek nie wychowany itd.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Płowoszary Bratek   3 marca 2021r. o 21:42

~Płowoszary Bratek

Postów:

Idealne miejsce to były park Waryńskiego,ławeczki huśtaweczki, a do tego muszla schroni przed deszczem, do tego nie złapią, jest gdzie uciec, pod policją jak latarnią jest najciemniej
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2