ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4910, 11 maja 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Mrowka zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tylko na Bolcu10 kwietnia 2021r. godz. 11:16, odsłon: 2322, Kazimierz Marczewski
Lokalni działacze Sojuszu Lewicy Demokratycznej oddali hołd Jerzemu Szmajdzińskiemu.
Bolesławiec - Informacje: Kwiaty i znicze pod tablicą Jerzego Szmajdzińskiego Kwiaty i znicze pod tablicą upamiętniającą śmierć Jerzego Szmajdzińskiego (fot. Kazimierz Marczewski)

10 kwietnia, w jedenastą rocznicę katastrofy smoleńskiej, lokalni działacze SLD zapalili znicze i złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą śmierć Jerzego Szmajdzińskiego, polskiego polityka, posła na Sejm PRL IX kadencji w latach 1985–1989, poseł na Sejm I, II, III, IV, V i VI kadencji, wicemarszałka Sejmu VI kadencji, w latach 2001–2005 ministra obrony narodowej.

Znicze zapalono także na rondzie im. Jerzego Szmajdzińskiego przy ul. Zgorzeleckiej.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

Horus   11 kwietnia 2021r. o 8:51

Horus

Postów: 6967

''Film o pracach podkomisji smoleńskiej wyemitowany w sobotę w TVP1 "ma być ostatnim raportem smoleńskim" Antoniego Macierewicza - informuje Onet.pl. Z ustaleń dziennikarza portalu Andrzeja Stankiewicza wynika, że "władze PiS po raz ostatni pozwoliły mu obsadzić się w roli smoleńskiego bohatera".

W sobotę na antenie TVP1 został wyemitowany "Film z wynikami prac podkomisji ds. katastrofy smoleńskiej". O emisję materiału apelował do prezesa TVP Jacka Kurskiego były szef MON i szef podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz.

Jak podaje Andrzej Stankiewicz z Onet.pl, "film, w którym powtarza swe teorie o wybuchu na pokładzie tupolewa i sugeruje zamach ze strony Rosjan, ma być ostatnim jego raportem smoleńskim". Według Stankiewicza władze Prawa i Sprawiedliwości "postanowiły zakończyć smoleńską aktywność" byłego ministra obrony narodowej.

Według Stankiewicza podkomisja i sam Antoni Macierewicz byli pomijani w materiałach Telewizji Polskiej od co najmniej trzech lat, bo prezes TVP jest zdania, że teorie byłego ministra szkodzą partii rządzącej.''
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Kanarkowa Begonia   11 kwietnia 2021r. o 11:08

~Kanarkowa Begonia

Postów:

Kto żyje przeszłością ten umiera po trochu każdego dnia. Miesięcznice są tylko na pokaz i dla przekonania do siebie wyborców , niektórych. Ofiary katastrofy się w grobie przewracają patrząc na Polskę pis
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

Pannazdzieckiem   11 kwietnia 2021r. o 20:09

Pannazdzieckiem

Postów: 14155

Ostatni raz byłem u świętej spowiedzi ... nie pamiętam kiedy , ale Jerzy Szmajdziński był ostatnim politykiem , na jakiego głosowałem ... więcej " grzechów " nie warto pamiętać .

Wielu odeszło , a w dobie koronaświrusa ... wielu jeszcze odejdzie do Stwórcy . Wspominam Pana Jerzego z prawdziwym szacunkiem ... tylko ten kurdupel w krawacie mnie irytuje . Kumpel Kuternoga mówi , że kawał qurwy , reszta psa .

Kuternoga służył pod pałkownikiem .

Ziemkiewicz gada ostatnio o " konieczności eliminacji elity " i chyba ma rację , bo gdybym za elitę miał kurdupla w krawacie ... to śmierć pana Jerzego w morderstwie smoleńskim ... traci sens.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

reklama Zapraszamy
reklama Mrowka zaprasza