Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Siedem nowych zakażeń w powiecie

20886
Jurko61 9 maja 2021r. o 22:26
PIS-PO-PRL napisał(a): Fakt, Emem nie dał się sprowokować :D ;PDopisane 09.05.2021r. o godz. 22:23:Idę spać. Nikt się nie chce dać nabrać dzisiaj.

Dobranoc ;)


Gute Nacht ;);)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
Horus 9 maja 2021r. o 22:28
PIS-PO-PRL napisał(a): Fakt, Emem nie dał się sprowokować :D ;PDopisane 09.05.2021r. o godz. 22:23:Idę spać. Nikt się nie chce dać nabrać dzisiaj.

Dobranoc ;)


ja też ...zaraz po filmie...
przecież jutro też jest dzień...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_ 9 maja 2021r. o 22:54
Jurko61 napisał(a):
Jaki jest synonim do słowa obnażasz ???
Czyli mnie ujawniasz ;);)
Nie obrażasz ;);)
Bywa ;);)

Fakt, z czytania należy mi się pała ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitna Kolkwicja 10 maja 2021r. o 0:43
https://youtu.be/Jhy2qCxs9CQ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
Pannazdzieckiem 10 maja 2021r. o 9:28
~~Błękitna Kolkwicja napisał(a): https://youtu.be/Jhy2qCxs9CQ


Mądrych zawsze warto posłuchać :)

Dziękuję za publikację Kolkwicja :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawobrązowy Kokornak 10 maja 2021r. o 9:35
To jest takie proste
Przeciętna długość życia w krajach rozwiniętych bardzo wzrosła , jednocześnie dzietność w tych zamożnych krajach jest niska .To powoduje że systemy emerytalne generalnie we wszystkich tych krajach są ogromnie zadłużone i są faktycznie bankrutami.Podniesienie wieku emerytalnego budzi protesty, oraz nie przynosi efektów , starzy ludzie nie są już tak wydajni i są schorowani.
Ściągnięcie emigrantów z Afryki aby zasilić młodszą część społeczeństwa, nie przyniosło spodziewanych efektów
Zdecydowano się na radykalny ruch .Ogłoszono pandemię , wykorzystując do tego zwykły lekko podrasowany wirus grypy która jest na wszystkich kontynentach ,najpierw eksperymentowano pamiętacie ?, ptasia grypa , świńska grypa .Celem pandemii są od początku szczepienia i to one mają w perspektywie kilku lat , bo działają z opóźnieniem spowodować pozbycie się ludzi w w wieku emerytalnym i przed emerytalnym .Jednocześnie ponieważ kłamstwo jest tak łatwe do rozszyfrowania że łapią się na to tylko ludzie naj mniej kumaci i biegną się wyszczepić ,to pozbywamy się w ten sposób też tej naj mniej inteligentnej części społeczeństwa. To jest jeden z elementów tzw.Wielkiego resetu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.