Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Liceum Pijarskie zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Najlepsi z najlepszych

~Anonim 15 października 2013r. o 11:42
Gratulacje, dla nauczycieli!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ 15 października 2013r. o 15:37
pzreciez to jest ich praca,tyle przywileji ,i to jeszcze trzeba kupowac dzieciom kwiaty i gratulowac? bez przesady.ide do biedronki ,pani na kasie podziekować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~justyna 15 października 2013r. o 21:13
Nauczyciele dają nam dużo więcej niż pani z biedronki. Skończyłam szkołę rok temu i nie żałuje ani jednego z kwiatków jakie przez te kilkanaście lat dałam Nauczycielom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cysto prawda 16 października 2013r. o 19:36
Prawdąj jest, że przygotowanie uczniów do matury( oczywiście bez dodatkowych korepetycji) , szanowaćnie ucznia, to obowiązek nauczycieli.
Ale, są tacy nauczyciele , którzy poświęcają swój prywatny czas dla uczniów organizując wycieczki nawet kilkudniowe, dodatkowe zajęcia( bezpłatne) wyrównawcze, pozalekcyjne wyjścia na wystawy oraz wyjazdy do innych miast, przygotowują uczniów do różnych konkursów ( oczywiście po lekcjach), aktywizują uczniów do pracy jako wolontariusz - będąc ich opiekunem,organizują z nimi dyskoteki, wieczorki literackie, angażują młodzież do pracy na rzecz potrzebujących, wspierają swoich uczniów , a Ci z kolei mają ogromne zaufanie do swoich wychowawców czy nauczycieli. Myślę, że Ci nagrodzeni tak pracują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.