ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4594, 2 czerwca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Płatne parkingi już za rok?

Treść posta:
~~Pawa Werbena napisał(a):
Płatne strefy parkowania w centrum miasta? Jak najbardziej! Mało tego, wprowadziłbym opłaty za wjazd samochodem do centrum. Ale - na rogatkach miastach (najlepiej przy obwodnicy - okolice ronda w Kruszynie) wybudowałbym duży darmowy parking, który byłby skomunikowany z centrum miasta autobusem MZK. Darmowe autobusy powinny kursować co 15-20 minut. To by rozładowało korki w mieście i oczyściło trochę powietrze ze smogu.

Reasumując.. Chcesz wjeżdżać do centrum miasta - płać za wjazd i parkowanie.
Nie chcesz płacić- parkuj na rogatkach miasta i przemieszczaj się autobusem.


I na rogatkach postawić artylerię - jak ktoś bez opłaty wjeżdża, to od razu do niego z takiego działa 120mm wypalić. A najlepiej zamknąć miasto i koniec. Samochody też zlikwidować! Tylko autobusy zostawić. I to co godzinę - chodzenie jest zdrowsze niż jeżdżenie.
Reasumując... Ludzie już całkiem zwariowali. Zakaz, zakaz, zakaz, .... Oczywiście ktoś chce mi zakazać dla mojego dobra. To ja dziękuję - sam wiem, co dla mnie jest dobre. Jak ci się nie podoba, to sam możesz jeździć autobusem.
A opłaty za parkowanie, podobnie jak inne głupie pomysły, to tylko jeden cel mają - kasa, kasa, kasa, ... Podobnie jak proponowany podatek cukrowy, wszystkie akcyzy, itd.

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazkareklama Przyszłość z klasą!