ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4825, 19 stycznia 2021r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Manpower - praca
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Zgłoszenie treści posta do moderacji

Zgłaszający:

Temat dyskusji: Jurek Owsiak zakażony

Treść posta:
qwax_ napisał(a):
M21W2 napisał(a):

Wczoraj słyszałem taką oto wypowiedź - Dystans , Dezynfekcja , Maseczki , czy myślisz że w maseczkach jest zachowane to pierwsze zalecenie .
Wiadomo jest nam wszystkim powiedział mikrobiolog że nie jest to sposób na zwalczenie pandemii tylko na jej znaczne ograniczenie , dlatego też proszę o zastosowanie się do D.D.M

Zapomniałem, ty słuchasz ekspertów i sie do tego stosujesz. Co więcej, namawiasz, by inni w końcu też "nie widzieli, a uwierzyli" ;) Szkoda tylko, że nie zauważasz ekspertów, którzy odważają się mieć zdanie odmienne. Oni nie są ekspertami
A możesz jeszcze powiedzieć do kiedy mamy się stosować do tej "złotej" zasady DDM
Rok? Pięć? A może już przez całe życie? Dlaczego nie?
Wszyscy już zawsze w maseczkach, bez spotkań, z ograniczeniem wychodzenia z domów, z nauka i praca zdalną Słuchajmy wszak "ekspertów" ;)
Nowy "wspaniały" świat ;)


Tak są eksperci których nie słucham , qwex i Braun , powołujesz się na zdecydowaną mniejszość , cały świat oszalał tylko nie , qwexy , Brauny i im podobni . Doprowadziliście do tego że wzrosną za sprawą parlamentu większe obostrzenia i kara za nienoszenie maseczki do 1000 zł .
Mogę tylko powtórzyć za mikrobiologiem , - dopóki nie zostaną wynalezione lekarstwa i szczepionki dotąd do DDM jako nie złotego środka tylko OGRANICZAJĄCEGO ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ WIRUSA należy się dostosować .
Im mniej takich nieodpowiedzialnych ludzi jak Ty tym większa szansa na skrócenie czasu noszenia maseczek .Dopisane 21.10.2020r. o godz. 14:48:

https://gazetawroclawska.pl/juz-24-powiaty-z-dolnego-slaska-przekroczyly-granice-czerwonej-strefy-gdzie-jest-najgorzej/ga/c14-15189010/zd/46030414<;br />
Jednym z nich jest powiat bolesławiecki .

Powód zgłoszenia:
Przepisz kod z obrazka