ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4312, 25 sierpnia 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Hotel Garden zaprasza

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


Nasz patronat15 marca 2018r. godz. 15:31, odsłon: 4190, powiat bolesławiecki/bolec.info
Satysfakcja z sukcesu jest tym większa, że komisja, przyznając maksymalną liczbę punktów, doceniła dotychczasowy trud.
Bolesławiec - Informacje: Dobroć wraca Dobroć wraca (fot. Katarzyna Biegasiewicz/Powiat Bolesławiecki)

8 czerwca już po raz szósty w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu odbędzie się Piknik Integracyjny. Tym razem społeczność szkolna i zaproszeni goście bawić się będą pod hasłem „Dobroć wraca”. Ten rok w historii pikniku będzie szczególny, ponieważ znalazł on uznanie i otrzymał dofinansowanie w ramach programu „Dolnośląskich Małych Grantów”.

W programie promującym aktywizację społeczności lokalnych, wspieranym przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego, zgłoszono ponad 590 inicjatyw obywatelskich, z których tylko 84 otrzymały dofinansowanie. Satysfakcja z sukcesu jest tym większa, że komisja, przyznając maksymalną liczbę punktów, doceniła dotychczasowy trud organizacji pikników w PZSiPS w Bolesławcu oraz wkład organizatorów w budowanie coraz szerszego kręgu przyjaciół szkoły.
Już teraz zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w prawdziwą integrację społeczności lokalnej. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i wiele atrakcji. (PZSiPS)

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem osób i instytucji, chcących wesprzeć organizację VI Pikniku Integracyjnego w Powiatowym Zespole Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu przekazujemy w uzupełnieniu artykułu „DOBROĆ WRACA”- Dolnośląskie Małe Granty (link: https://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=19538) informacje kontaktowe do organizatora.

Pomysłodawczynią pikniku, który od kilku już lat cieszy się dużym zainteresowaniem społeczności lokalnej, przedszkoli, szkół masowych i specjalnych, także z Niemiec oraz autorką zwycięskiego projektu w ramach programu Dolnośląskie Małe Granty (dofinansowanie organizacji pikniku) jest nauczycielka PZSiPS w Bolesławcu, pani Anna Pronkiewicz (tel. 602 893 577).

Każdy pomysł na dodatkową atrakcję dla dzieci, pomoc w zebraniu fantów na loterię czy wsparcie organizacyjne, będzie niezwykle cenny. W przypadku chęci wsparcia organizacji pikniku prosimy kontaktować się z p. Anną Pronkiewicz. Pamiętajmy – „Dobroć wraca”!

Korzystając z okazji organizatorka pikników serdecznie dziękuje za dotychczasowe wsparcie 1 Oddziałowi Banku Zachodniego WBK w Bolesławcu, Kopalni Gipsu i Anhydrytu Nowy Ląd w Niwnicach, Miejskiemu Zakładowi Gospodarki Komunalnej w Bolesławcu i wolontariuszom bolesławieckich szkół ponadpodstawowych. Wszystkich chętnych (osoby i instytucje) zapraszamy do współpracy przy organizacji kolejnego pikniku. Z przyjemnością informujemy, że także redakcja Bolec.info włącza się aktywnie w organizację tegorocznego imprezy w PZSiPS, przyjmując patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Ceglastobrązowa Irga   13 marca 2018r. o 19:53

~Ceglastobrązowa Irga

Postów:

SUPER
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Granatowoczarny Zaślaz   15 marca 2018r. o 7:32

~Granatowoczarny Zaślaz

Postów:

Do kogo trzeba się zgłosić żeby pomóc ?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Jasnoniebieski Żagwin   15 marca 2018r. o 13:58

~Jasnoniebieski Żagwin

Postów:

Jeżeli chodzi o kontakt to najlepiej z Panią Anią wychowawczynią klasy 4sp.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

Jarmark Garncarski w Nowogrodźcu (16-18.08.2019r.) - raport specjalny
Bolesławieckie Święto Ceramiki (14-18.08.2019r.) - raport specjalny
Dzień po święcie ceramików Dzień po święcie ceramików

W niedzielę setki ludzi w rynku a w poniedziałek pusto, cicho i zamknięte budki.