ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4125, 19 lutego 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum

REKLAMA Netia zaprasza

BolecForum


Sukces uczennicy technikum hotelarskiego
27 kwietnia 2018r. godz. 09:37, odsłon: 3712

Magdalena Golsztajn laureatką X Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej z czwartym wynikiem w Polsce!

Bolesławiec - Informacje: Sukces uczennicy technikum hotelarskiego
Magda Golsztajn podczas olimpiady (fot. sucharski.boleslawianie.pl)

Uczennica IV klasy w zawodzie technik hotelarstwa Magdalena Golsztajn została laureatką X Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej zajmując czwarte miejsce w Polsce. Magda pokonała tysiące adeptów wiedzy hotelarskiej z całego kraju, którzy wystartowali w eliminacjach: szkolnych, okręgowych oraz ogólnopolskich. Jest to największy sukces uczennicy w czasie istnienia Technikum Hotelarskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu, a także jeden z największych sukcesów w całej 60-letniej historii naszej szkoły.

O prestiżu i skali osiągnięcia Magdy Golsztajn, świadczy fakt, że honorowy patronat nad Olimpiadą Wiedzy Hotelarskiej objęli: Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska oraz Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka, a organizatorem była min. Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego.

Jak podaje strona szkoły Magda Golsztajn przez cały okres edukacji w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Bolesławcu daje się poznać jako wyróżniająca, wzorowa uczennica. Reprezentowała szkołę w wielu konkursach i olimpiadach przedmiotowych i zawodowych. Jest obecną stypendystką Starosty Bolesławieckiegoza wybitne wyniki w nauce. Do poprzednich sukcesów może dopisać sobie kolejny i uważać się za mistrza wiedzy hotelarskiej. Obecnie przystępuje do matury.

Przypominamy, że Magdalena Golsztajn jest już piątą z bolesławieckiej szkoły finalistką i drugą laureatką kolejnych edycji Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Jej poprzedniczkami były: Karolina Wrochna, Wioletta Czajkowska, Maja Paluch oraz Kamila Baranowska (laureatka edycji 2016/2017). Wszystkie olimpijki przygotowała do zmagań pani Lucyna Hajduk.(Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Bolesławcu)


Podziel się:
Facebook nk.pl
Daj nam cynk! Zgarnij Kubek Bolecnauty!
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy?
Zaproponuj swój BolecCynk - przekazana przez Ciebie informacja, po zaakceptowaniu, zostanie wyświetlona na stronie głównej portalu, a Ty otrzymasz nagrodę.
Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.
Na informacje od Ciebie czekamy też pod numerem telefonu: +48 693 375 790 (przez całą dobę).

Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Szary Enkiant   27 kwietnia 2018r. o 15:39

~Szary Enkiant

Postów:

No no...duży sukces i to u progu dorosłego życia:) Gratulacje dla Magdy i powodzenia na maturze! I oczywiście jeśli myśli o studiach, to samych sukcesów a i może stypendium od rektora i unijne...wszystkiego najlepszego!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Czerwonozłoty Rdest   29 kwietnia 2018r. o 1:48

~Czerwonozłoty Rdest

Postów:

Brawo!
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

REKLAMA NC+ zaprasza