ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4626, 4 lipca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Przyszłość z klasą!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


5 kwietnia 2019r. godz. 12:52, odsłon: 14139, Bolec.Info
Nauczyciele z bolesławieckich szkół będą walczyć o lepsze warunki płacowe.
Bolesławiec - Informacje: Będzie strajk nauczycieli w Bolesławcu I Liceum Ogólnokształcące (fot. Bolec.Info)

Jak się dowiedział portal Bolec.Info strajk nauczycieli rozpocznie się w zdecydowanej większości bolesławieckich szkół średnich.

- Reprezentujące nauczycieli związki zawodowe podjęły decyzję o rozpoczęciu strajku również w szkołach powiatu bolesławieckiego. Protest ma się rozpocząć w poniedziałek (8 kwietnia) - informuje bolesławieckie starostwo.

Do akcji protestacyjnej nie przyłączyli się pracownicy Zespołu Szkół Mechanicznych, Młodzieżowego Domu Kultury -  tam, bez względu na ostateczny wynik negocjacji związkowców z rządem, zajęcia odbywać się będą jak zazwyczaj. W MDK pracownicy przegapili termin na przeprowadzenie referendum strajkowego, choć protest popierają.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1 2 3 4 5 6 > >>

~Biała Tunbergia   5 kwietnia 2019r. o 13:00

~Biała Tunbergia

Postów:

Ale za co te podwyzki? Za dwa miesiące wakacji za dodatki za wycieczki szkolne. Weź idź do szkoły jedna z drugim i ucz bo nie masz źle. Należy wam się więcej obowiązków godzina ma 60 min nie 45 pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka   5 kwietnia 2019r. o 13:11

~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka

Postów:

Nie mówię że nauczyciele nie mają racji, ale nadużyciem jest wykorzystywanie ich sytuacji do walki wyborczej. Gdzie za czasów PO był niejaki Broniarz, który uczestniczy w nasiadówach PO? Ile podwyżek mieli nauczyciele za czasów PO?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Czerwona Inkarwilla   5 kwietnia 2019r. o 13:51

~~Czerwona Inkarwilla

Postów:

szkoda pisac cztery miechy wolnego taka prawda
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Wrzosowy Aster   5 kwietnia 2019r. o 14:08

~~Wrzosowy Aster

Postów:

~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a): Nie mówię że nauczyciele nie mają racji, ale nadużyciem jest wykorzystywanie ich sytuacji do walki wyborczej. Gdzie za czasów PO był niejaki Broniarz, który uczestniczy w nasiadówach PO? Ile podwyżek mieli nauczyciele za czasów PO?


Ale Tobie pranko mózgu przeprowadzono a i to bez proszku. Zapomniałaś napisać niejakim Śniadku, P. Dudzie. Przypomnę również, że ZNP w różnych formach protestuje już od prawie roku i co rząd ich ,,politycznie''olewał to miarka się przebrała.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ceglastoróżowy Agrest   5 kwietnia 2019r. o 14:26

~~Ceglastoróżowy Agrest

Postów:

Pensje pedagogów powinny być na tyle wysokie, by do szkół nie pchali się słabi nauczyciele, ale powinni też mieć zróżnicowane pensje uzależnione od wyników nauczania i opinii rodziców. Nie jest to lekka praca, ale przynajmniej nocnych patroli nie muszą odbębniać, czy do pożarów i wypadków nie jeździć. Przecież to od nich zależy przyszłość naszego narodu.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Żółtozielony Barwinek   5 kwietnia 2019r. o 14:29

~Żółtozielony Barwinek

Postów:

A mi się śmiać chce. Wolne ferie i wakacje, roczny płatny urlop zdrowotny a im jeszcze mało... Pracują po kilka godzin dziennie i jeszcze wielkie strajki. Oczywiście trzeba powiedzieć że dla dobra dzieci, chociaż nie wiem czy pomysł strajku na tydzień przed egzaminami korzystnie wpłynie na ich wyniki. Dlaczego górnicy nie strajkuja? Mają dużo bardziej ciężkie warunki pracy a jakoś o nich cisza. Wynagrodzenie jest adekwatne do rodzaju pracy. Jak wam źle to jest dużo pracy na produkcji za najniższa krajowa a ludzie nie strajkuja. Paranoja
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Czarnawa Mydlnica   5 kwietnia 2019r. o 14:47

~~Czarnawa Mydlnica

Postów:

~Żółtozielony Barwinek napisał(a): A mi się śmiać chce. Wolne ferie i wakacje, roczny płatny urlop zdrowotny a im jeszcze mało... Pracują po kilka godzin dziennie i jeszcze wielkie strajki. Oczywiście trzeba powiedzieć że dla dobra dzieci, chociaż nie wiem czy pomysł strajku na tydzień przed egzaminami korzystnie wpłynie na ich wyniki. Dlaczego górnicy nie strajkuja? Mają dużo bardziej ciężkie warunki pracy a jakoś o nich cisza. Wynagrodzenie jest adekwatne do rodzaju pracy. Jak wam źle to jest dużo pracy na produkcji za najniższa krajowa a ludzie nie strajkuja. Paranoja


Ot kapusta, głowa pusta.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~Atramentowy Bukszpan   5 kwietnia 2019r. o 15:02

~Atramentowy Bukszpan

Postów:

Widzę po wypowiedziach, że jest wielu chętnych do pracy w szkole w świecie wirtualnym, w realu raczej nie. Dobrze opłacani nauczyciele są gwarancją lepszej przyszłości dla wszystkich ludzi, którzy chcą się rozwijać. W przeciwieństwie do wiecznych flustratów.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1 2 3 4 5 6 > >>

reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!
reklama Zapraszamy