ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4624, 2 lipca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tekst zlecony19 kwietnia 2019r. godz. 12:25, odsłon: 4225, Zlecony tekst
Wyboru sprzętu AGD należy dokonać jeszcze przed zakupem mebli do kuchni.
Bolesławiec - Informacje: Jak wybrać dobre AGD do domu? Jak wybrać dobre AGD do domu? (fot. )

Najlepiej zrobić to na etapie projektowania kuchni lub planowania jej remontu. W ten sposób można uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, w efekcie których okazuje się, że sprzęty jednak nie do końca pasują do samej kuchni lub razem nie tworzą spójnej całości. Jak zatem wybierać?

  1. Wybór AGD powinien odbywać się na etapie projektowania kuchni.
  2. Podstawowa decyzja to wybór między kuchnią do zabudowy a wolnostojącym sprzętem.
  3. Dobry sprzęt AGD można dzięki ofertom online kupić w dużo lepszych cenach.

Po pierwsze: do zabudowy czy wolnostojące?

To jedna z pierwszych decyzji, które należy podjąć, przygotowując się do zakupu AGD. Przede wszystkim należy uwzględnić kubaturę kuchni, ponieważ meble do zabudowy zajmują z reguły nieco więcej miejsca. Ich ogromną zaletą jest w pewnością spójny styl, co pozwala zachować harmonijny wygląd całej kuchni. Nie da się jednak ukryć, że meble wolnostojące są często łatwiejsze do ustawienia w kuchni o nietypowych wymiarach. Są także zdecydowanie tańsze.

Po drugie: kolorystyka

Przygotowując się do zakupów AGD, dobrze jest zdecydować się na jeden wiodący kolor AGD. Podstawowy wybór między czernią, różnymi odcieniami bieli i kolorem stalowym, pozwoli zachować spójność i estetykę kuchni. Inaczej, powstanie wrażenie, jakby każdy kolejny sprzęt było kupowany osobno. Taka decyzja ułatwia także wstępną selekcję sprzętu, pozwala utrzymać spójną linię zakupową. Nie trzeba oczywiście kupować wszystkich sprzętów od tego samego producenta, a już napewno nie trzeba trzymać się jednej linii produktowej. Warto jednak zadbać, aby poszczególne sprzęty się ze sobą komponowały. Oczywiście, można łączyć np. czerń z bielą lub szarość z czernią, ale taka aranżacja powinna być wynikiem przemyślanej decyzji, a nie przypadkowych zakupów.

Po trzecie: sprzęt z górnej półki czy poszukiwanie promocji

Na sprzęt AGD można wydać bardzo dużo. Rozrzut cenowy w przypadku poszczególnych sprzętów, takich jak lodówka, piekarnik, płyta ceramiczna czy zmywarka, potrafi zaskoczyć. Ceny poszczególnych sprzętów AGD rozpoczynają się okolicach 1000 zł, natomiast górna półka cenowa lodówki na przykład to około 7.000-8.000 zł. Wybór sprzętu jest więc często podyktowany zasobnością portfela. Trzeba jednak pamiętać, że AGD online to sposób na to, aby sprawdzony i makowy sprzęt kupić w okazyjnych cenach. Zawsze jednak warto rozważyć funkcjonalności konkurencyjnych wobec siebie produktów. Nie zawsze bowiem droższe oznacza lepsze.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Myszaty Cedr   19 kwietnia 2019r. o 20:41

~Myszaty Cedr

Postów:

Lepsze od AGD jest RTV. ;-)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Kanarkowa Poziomka   19 kwietnia 2019r. o 22:52

~~Kanarkowa Poziomka

Postów:

żona wystarczy .
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Ciemnoczerwony Bambus   20 kwietnia 2019r. o 11:32

~~Ciemnoczerwony Bambus

Postów:

Totalna bzdura sklepy online nie są już takie konkurencyjne Ceny się wyrównały a nawet w sklepach stacjonarnych można kupić taniej Trzeba tylko pochodzić po dobrych sklepach
i na pewno nie sieciowych Bo tam nikt się nie zna .Jest w Bolesławcu kilka sklepów z tradycjami gdzie sprzedawcy naprawdę się znają np. W starym BOLKO na czy na Zgorzeleckiej w piwnicy. I widzisz co kupujesz
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Rdzawoczerwona Trzykrotka   22 kwietnia 2019r. o 17:50

~~Rdzawoczerwona Trzykrotka

Postów:

Polecam Studio kuchni KOME , u nich można kupić również w bardzo dobrych cenach cały sprzęt AGD- właściciele są bardzo kompetentni i z pewnością pomogą wybrac najlepszy sprzęt(nie taki który mają za zdanie wypychac jak u innych).
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Mrowka zaprasza