ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4588, 27 maja 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Sposoby na wypadające włosy mogą być różne – warto jednak na samym początku poznać przyczynę problemu, by znaleźć odpowiednie rozwiązanie.
reklama ZSET Twoją szkołą!
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


BolecSzort27 kwietnia 2019r. godz. 10:56, odsłon: 5824, Bolec.Info/UM
W ramach nowej inwestycji zbudowany został magazyn wysokiego składowania o pojemności 2900 miejsc paletowych.
Bolesławiec - Informacje: Odra Pak - otwarcie Otwarcie Odra Pak (fot. UM Bolesławiec )

24 kwietnia 2019 r. na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Bolesławcu nastąpiło uroczyste otwarcie magazynu logistycznego Konsorcjum Handlowego Odra Pak. Inwestycja powstała przy ul. Przemysłowej 9 w Bolesławcu. Inwestycję realizowała spółka Odra Pak Logistyka, która będzie zarządzać magazynem.

Otwarcie Magazynu Logistycznego Odra Pak jest kolejnym etapem w rozwoju firmy. W ramach nowej inwestycji zbudowany został magazyn wysokiego składowania o pojemności 2900 miejsc paletowych, budynek dostaw oraz nowoczesny biurowiec o powierzchni ok. 700 m kw.

Firma inwestuje również w nowe rozwiązania technologiczne oraz rozszerzenie oferty produktów przyjaznych środowisku. - Dzięki temu zwiększymy efektywność i znacznie skrócimy czas obsługi klientów. Wprowadzimy też do sprzedaży więcej produktów ekologicznych, które wkrótce staną się rynkowym standardem– mówi Radosław Naskręt, prezes Konsorcjum Handlowego Odra Pak.

Koszt nowej inwestycji wynosi 8 mln zł. Docelowo w dziale magazynowania Odra Pak zatrudnienie znajdzie około 40 osób. Firma już planuje budowę kolejnego magazynu na ok. 4000 miejsc paletowych, prowadzi prace nad systemem informatycznym WMS oraz nową platforma zamówień e-commerce.

Konsorcjum Handlowe Odra Pak Sp. z o.o. w Bolesławcu jest ogólnopolską Grupą Zakupową hurtowni opakowaniowych. Grupa została utworzona w 1999 roku z inicjatywy właścicieli kilku hurtowni związanych z branżą opakowaniową. Aktualnie zrzesza ponad 30 hurtowni partnerskich. Firma oferuje 15 tys. towarów, w tym produkty własnej marki „Perfecto”.

Uroczystemu otwarciu nowej siedziby firmy w Bolesławcu towarzyszyła prezentacja 20-letniej historii przedsiębiorstwa oraz dalszych planów rozwojowych. W otwarciu uczestniczyli reprezentanci samorządów – prezydent Bolesławca, wicestarosta , współpracownicy i partnerzy handlowi.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

~Bakłażanowy Cząber   28 kwietnia 2019r. o 10:50

~Bakłażanowy Cząber

Postów:

Jest i drugi mój mąż nie narzeka na nudę wręcz przeciwnie za dużo pracy ma i nie pije także są nie pijacy
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Jasnożółta Róża   28 kwietnia 2019r. o 11:35

~~Jasnożółta Róża

Postów:

:)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Modra Lawenda   29 kwietnia 2019r. o 21:43

~~Modra Lawenda

Postów:

~Karminowy Rozwar napisał(a): Ludzie to nieroby z natury , proszę mi znasleść dziesięciu budowlańców co nie chleje , przychodzi do pracy i możesz go zostawić samego i będzie pracował ...jest to w obecnych czasach nie możliwe wiec trzeba było się Janusze uczyć zamiast marudzić a na wypłatę chcecie po pięć tysięcy ...macie plus 500 no to siedźcie w domu .

Żal Ci ty,lek ściska? bo nie masz 500plus...Ja mam-dostaję i jakoś w domu nie siedzę...Nauka niestety w dzisiejszych czasach za wiele nie pomaga..Więc nie obrażaj tu nikogo bo być może nie każdy miał na to szansę...Niestety kolejny prywaciarz i kolejne marne pensje...Najpierw niech nauczą się ludzi szanowa i proponować godne pensje.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Srebrnobiały Jaskier   29 kwietnia 2019r. o 21:55

~~Srebrnobiały Jaskier

Postów:

człowiek nie wielbłąd ,pić potrzebuje,
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

assassin   30 kwietnia 2019r. o 8:19

assassin

Postów: 345

~~Żółtawordzawa Słonecznica napisał(a): 40 osób x 2000 zł ''na rękę '' - kolejny lokalny istny szok gospodarczy
kolejna ''dolina krzemowa''


Nie każdy nadaje się, aby prowadzić własny biznes. I dlatego lepiej aby dostał te 2000 na rękę, bez problemu niż ma siedzieć w domu i płakać, że mu się nalezy lub kraść.
Zawsze może sobie otworzyć własny biznes i zainwestować kasę w budynek, sprzęt. Tylko powiedz mi skąd sie biorą ludzie którzy pracują w tych halach i fabrykach ?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

reklama Dom Seniora zaprasza!
reklama Zapraszamy do Świnoujścia!