ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4367, 19 października 2019r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Zapraszamy

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecForum


BolecSzort27 kwietnia 2019r. godz. 10:56, odsłon: 5366, Bolec.Info/UM
W ramach nowej inwestycji zbudowany został magazyn wysokiego składowania o pojemności 2900 miejsc paletowych.
Bolesławiec - Informacje: Odra Pak - otwarcie Otwarcie Odra Pak (fot. UM Bolesławiec )

24 kwietnia 2019 r. na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Bolesławcu nastąpiło uroczyste otwarcie magazynu logistycznego Konsorcjum Handlowego Odra Pak. Inwestycja powstała przy ul. Przemysłowej 9 w Bolesławcu. Inwestycję realizowała spółka Odra Pak Logistyka, która będzie zarządzać magazynem.

Otwarcie Magazynu Logistycznego Odra Pak jest kolejnym etapem w rozwoju firmy. W ramach nowej inwestycji zbudowany został magazyn wysokiego składowania o pojemności 2900 miejsc paletowych, budynek dostaw oraz nowoczesny biurowiec o powierzchni ok. 700 m kw.

Firma inwestuje również w nowe rozwiązania technologiczne oraz rozszerzenie oferty produktów przyjaznych środowisku. - Dzięki temu zwiększymy efektywność i znacznie skrócimy czas obsługi klientów. Wprowadzimy też do sprzedaży więcej produktów ekologicznych, które wkrótce staną się rynkowym standardem– mówi Radosław Naskręt, prezes Konsorcjum Handlowego Odra Pak.

Koszt nowej inwestycji wynosi 8 mln zł. Docelowo w dziale magazynowania Odra Pak zatrudnienie znajdzie około 40 osób. Firma już planuje budowę kolejnego magazynu na ok. 4000 miejsc paletowych, prowadzi prace nad systemem informatycznym WMS oraz nową platforma zamówień e-commerce.

Konsorcjum Handlowe Odra Pak Sp. z o.o. w Bolesławcu jest ogólnopolską Grupą Zakupową hurtowni opakowaniowych. Grupa została utworzona w 1999 roku z inicjatywy właścicieli kilku hurtowni związanych z branżą opakowaniową. Aktualnie zrzesza ponad 30 hurtowni partnerskich. Firma oferuje 15 tys. towarów, w tym produkty własnej marki „Perfecto”.

Uroczystemu otwarciu nowej siedziby firmy w Bolesławcu towarzyszyła prezentacja 20-letniej historii przedsiębiorstwa oraz dalszych planów rozwojowych. W otwarciu uczestniczyli reprezentanci samorządów – prezydent Bolesławca, wicestarosta , współpracownicy i partnerzy handlowi.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2

~Bakłażanowy Cząber   28 kwietnia 2019r. o 10:50

~Bakłażanowy Cząber

Postów:

Jest i drugi mój mąż nie narzeka na nudę wręcz przeciwnie za dużo pracy ma i nie pije także są nie pijacy
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Jasnożółta Róża   28 kwietnia 2019r. o 11:35

~~Jasnożółta Róża

Postów:

:)
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Modra Lawenda   29 kwietnia 2019r. o 21:43

~~Modra Lawenda

Postów:

~Karminowy Rozwar napisał(a): Ludzie to nieroby z natury , proszę mi znasleść dziesięciu budowlańców co nie chleje , przychodzi do pracy i możesz go zostawić samego i będzie pracował ...jest to w obecnych czasach nie możliwe wiec trzeba było się Janusze uczyć zamiast marudzić a na wypłatę chcecie po pięć tysięcy ...macie plus 500 no to siedźcie w domu .

Żal Ci ty,lek ściska? bo nie masz 500plus...Ja mam-dostaję i jakoś w domu nie siedzę...Nauka niestety w dzisiejszych czasach za wiele nie pomaga..Więc nie obrażaj tu nikogo bo być może nie każdy miał na to szansę...Niestety kolejny prywaciarz i kolejne marne pensje...Najpierw niech nauczą się ludzi szanowa i proponować godne pensje.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

~~Srebrnobiały Jaskier   29 kwietnia 2019r. o 21:55

~~Srebrnobiały Jaskier

Postów:

człowiek nie wielbłąd ,pić potrzebuje,
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

assassin   30 kwietnia 2019r. o 8:19

assassin

Postów: 342

~~Żółtawordzawa Słonecznica napisał(a): 40 osób x 2000 zł ''na rękę '' - kolejny lokalny istny szok gospodarczy
kolejna ''dolina krzemowa''


Nie każdy nadaje się, aby prowadzić własny biznes. I dlatego lepiej aby dostał te 2000 na rękę, bez problemu niż ma siedzieć w domu i płakać, że mu się nalezy lub kraść.
Zawsze może sobie otworzyć własny biznes i zainwestować kasę w budynek, sprzęt. Tylko powiedz mi skąd sie biorą ludzie którzy pracują w tych halach i fabrykach ?
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona < 1 2