Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obumierające drzewa
~Myszaty Winorośl 9 lipca 2019r. o 11:52
Przygotowania do centrum przesiadkowego...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowy Słonecznik 9 lipca 2019r. o 11:53
Naprawdę tak trudno zgłębić temat redaktory?
https://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=13507
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawa Turzyca 9 lipca 2019r. o 20:20
Czasem wystarczy trochę wiedzy. Świerki mają rozległy, ale płaski system korzeniowy i wymagają wilgotnych warunków. Kilka suchych lat i osłabione drzewa atakują owady oraz choroby. A potem martwe drzewa są siedliskiem życia dla ptaków i innych owadów. To jest życie i obieg materii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Kolkwicja 9 lipca 2019r. o 21:25
Pojedźcie do Świeradowa na Stóg Izerski to zobaczycie ile jest suchych świerków. I jak mi mówił leśniczy wszystko to jest skutkiem ubiegłorocznej suszy. A że ten rok też dosadził upałami i brak jest opadów to w przyszłym roku będzie tragedia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.