ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4631, 9 lipca 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Cyfrowy Polsat zaprasza
reklama Mrowka zaprasza
reklama

BolecFORUM Rozpocznij nowy temat
ROZPOCZNIJ NOWY TEMAT
reklama

reklama

BolecForum


Tekst zlecony18 lipca 2019r. godz. 06:02, odsłon: 1422, Zlecony tekst
Istnieje wiele rodzajów depilacji, wśród których wyróżnia się depilacja laserowa, uważana przez wiele osób za bezbolesną
Bolesławiec - Informacje: Czy warto kupić depilator laserowy? Czy warto kupić depilator laserowy? (fot. )

W tym artykule opowiemy o tym urządzeniu i podpowiemy, jakie ma zalety. Na końcu to Ty zdecydujesz, czy warto kupić depilator laserowy.

Zależy Ci na skuteczności i bezbolesności? W takim razie żadne urządzenie nie równa się z depilatorem laserowym. Badania udowadniają, że wraz z kolejnymi zabiegami światłem włoski na partiach ciała stają się cieńsze oraz o wiele słabsze. Już po pierwszym zabiegu widać, że włosków jest mniej, nawet do 25%. Z każdym zabiegiem ich liczba się zmniejsza, a po regularnych zabiegach praktycznie przestają odrastać. Trzeba jednak pamiętać, aby co pewien czas wracać do zabiegów, ponieważ włoski mogą zacząć ponownie rosnąć.

Wiele osób docenia depilator laserowy ze względu na to, że nie powoduje on podrażnień, na które jesteś narażona korzystając z maszynki do golenia lub plastrów. Duża ilość kobiet cierpi na wrośnięte włoski po goleniu oraz ma zaczerwienioną skórę. Wiadomo, że golenie maszynką oraz depilację plastrami trzeba powtarzać dość często, więc podrażnienia mogą być irytujące. Korzystając z depilatora laserowego nie musisz się o nie martwić, ponieważ zapobiega on wrastaniu włosków oraz powstawaniu podrażnień (na delikatnej skórze mogą pojawiać się małe podrażnienia od razu po zabiegu, lecz utrzymują się zazwyczaj jedynie przez kilka minut).

Warto wspomnieć, że zabiegi depilatorem laserowym nie są tak bolesne, jak te z wykorzystaniem depilatorów dyskowych/pęsetowych czy woskowania. Podczas depilacji kobiety zazwyczaj czują mrowienie lub towarzyszy im uczucie wbijania się małych igiełek. Jest to jednak przyjemniejsze od innych metod oraz przebiega szybciej. Nie należy się nastawiać na to, że zabieg będzie zupełnie bezbolesny, jak podczas golenia maszynką.

Nie można również zignorować tego, że korzystanie z depilatora laserowego jest wygodne. Producenci starają się, aby urządzenia dobrze leżały w ręce, były stabilne, a także byśmy z ich pomocą mogli dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Regularne woskowanie nie jest zbyt wygodne, a zabieg wykonywany przez specjalistę co miesiąc lub co trzy tygodnie może okazać się dość kosztowny.

Depilator laserowy jest nowoczesnym urządzeniem, które w przeciwieństwie do innych metod depilacji daje możliwość sterowania danymi funkcjami, np. natężeniem wiązki laserowej, trybem pracy w zależności od tego, jaką część ciała właśnie depilujesz i wiele innych. Rankingi depilatorów laserowych możesz znaleźć na stronie, tam możesz poczytać o najczęściej wybieranych urządzeniach i wybrać taki sprzęt, który Cię interesuje.

Daj nam Cynk - zgarnij nagrodę!

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym my nie wiemy albo jeszcze nie napisaliśmy? Daj nam znać i zgłoś swój temat!

Wypełnij formularz lub wyślij pod adres: redakcja@bolec.info.

Kontakt telefoniczny z Redakcją Bolec.Info: +48 693 375 790 (przez całą dobę).


Pokaż/ukryj komentowany tekst

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

~Amarantowa Tygrysówka   18 lipca 2019r. o 9:12

~Amarantowa Tygrysówka

Postów:

Depilacja światłem IPL nie jest depilacją laserową.
Zgłoś do moderacji Cytuj tego posta - Dodaj swoją odpowiedź  

W górę   Wypowiedz się w tym temacie Strona 1

reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!