Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Legł w gruzach
~Czerwonobrązowy Szarłat 27 lipca 2019r. o 9:16
A może to te nowo wybudowane obiekty nie pasuja do okraglaka. Ciekawe kiedy pań Marczewski wybudowal chałupę? Bo jak za komuny to do wyburzenia. I bloki też, mieszkańcy na drzewo bawic się w małpy. Bedzie powrót do zarania ludzkości. A jak pań Marczewski zejdzie z drzewa to sobie postawi szałas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Cieszynianka 27 lipca 2019r. o 9:19
~Czerwonobrązowy Szarłat napisał(a): A może to te nowo wybudowane obiekty nie pasuja do okraglaka. Ciekawe kiedy pań Marczewski wybudowal chałupę? Bo jak za komuny to do wyburzenia. I bloki też, mieszkańcy na drzewo bawic się w małpy. Bedzie powrót do zarania ludzkości. A jak pań Marczewski zejdzie z drzewa to sobie postawi szałas.O czym pisze, to jakiś bełkot.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.